Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. 7 kłamstw którymi kierują się inwestorzy

Te artykuły również Cię zainteresują
Wśród inwestorów giełdowych panuje przekonanie, że ten kto nigdy nie zaznał bessy nie wie czym na prawdę jest giełda. Polskie realia nie są tak kolorowe jak te, których odzwierciedlenie znajdziemy na wykresach indeksu S&P500 czy DJIA, więc nie wszystkie z przedstawionych tutaj tez znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości GPW.

2. Akcje spółki spadły o 99% w przeciągu kilku sekund

Clientele Ltd., południowoafrykański holding ubezpieczeniowy notowany na Johannesburg Stock Exchange zanotował rekordowy spadek zaraz po tym gdy jeden z uczestników rynku aktywował zlecenie sprzedaży po każdej cenie.

3. Kolejni brokerzy na czarnej liście

Bieżący rok jest chyba jednym z najbardziej pracowitych dla urzędów zajmujących się kontrolą brokerów forex i opcji binarnych. Dwa podmioty – belgijski FSMA i amerykański CFTC – uaktualniły listę brokerów, na których działalność trzeba szczególnie uważać.

4. Weź udział w Grze Giełdowej i wykładach pod patronatem Comparic.pl!

Już 02.05.2016r. startuje jubileuszowa edycja Gry Giełdowej! SKN Inwestor już po raz dziesiąty zaprasza do rywalizacji studentów i licealistów z całej Polski. Oficjalnym patronem merytorycznym wydarzenia został Comparic.pl Fundacja FxCuffs nastomiast patronem medialnym.

5. FxPro uzupełnia ofertę o MT4 WebTrader – handluj z poziomu przeglądarki

FxPro jest kolejnym brokerem między innymi po HFT, FxGrow oraz XM, który postanowił zaoferować swoim klientom dostęp do webowej wersji platformy od MetaQutoes – MT4 WebTrader. Takowa informacja znalazła się dzisiaj na oficjalnym blogu domu brokerskiego.

6. Darmowy konkurs inwestycyjny z pulą nagród 30tys. PLN!

TMS Brokers D.M. przygotował dla swoich nowych, jak i obecnych klientów konkurs na rachunkach demonstracyjnych, w którym łączna pula nagród to 30 tysięcy złotych. Każdy zainteresowany inwestuje wirtualne 10 tysięcy PLN i walczy o rzeczywistą gotówkę. Portal Comparic.pl został oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

7. Bank Anglii zaoferuje rachunki klientom detalicznym. Śmiały krok w oparciu o blockchain

Jedną z najstarszych i najbardziej konserwatywnych instytucji na mapie podmiotów finansowych Wielkiej Brytanii, z całą pewnością jest Bank of England (BoE). Najnowsza decyzja Banku Anglii pokazuje jednak całkowicie odmienny jego obraz, związany z technologią blockchain.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here