Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Formacja inside bar + pin bar i sposoby spekulacji na jej podstawie – Justin Bennett

Dla tych, którzy znają mój styl spekulacji nie jest tajemnicą, że jestem zwolennikiem zarówno formacji inside bar jak i pin bar. Obie strategie oparte o te formacje są niezwykle niezawodne i zyskowne, gdy poprawnie się z nich korzysta.

2. Czy w tradingu potrzebny jest mentor?

Panuje pewne przekonanie, że trading to sposób na wolność. Tą osobistą również, ale przede wszystkim chodzi o wolność finansową. Jednak wolność ma swoją cenę i nie bez przyczyny uważa się, że trading to jedna z najtrudniejszych profesji jaką można się parać.

3. Strategia Bollinger Bands #3A [WIDEO]

Pierwszym krokiem po zaaplikowaniu wstęg Bollingera na wykres jest określenie kierunku potencjalnej transakcji. Do tego niezbędne jest zamknięcie 5 następujących po sobie świec na lub pod dolną wstęgą Bollingera – dla pozycji krótkiej. Odwrotna sytuacja ma miejsce w przypadku potencjalnej pozycji długiej, kiedy musi dojść do zamknięcia 5 następujących po sobie świec na lub ponad górną wstęgą Bollingera.

4. 3 sposoby jak wykorzystać średnie kroczące w tradingu

Średnie kroczące są popularnym i przez wielu inwestorów stosowanym wskaźnikiem analizy technicznej. Jednym z ich głównych atutów jest ich obiektywizm i łatwość interpretacji czego nie można powiedzieć chociażby o formacjach świecowych, które każdy trader/inwestor może interpretować inaczej czy poziomach wsparcia/oporu i liniach trendu, które każdy wyznacza według indywidualnych preferencji i uznania.

5. Koniec ze stratami na Forex dzięki dealCancellation od easyMarkets

dealCancellation to uniklna funkcja na platformie easyMarkets, która daje klientowi prawo do anulowania transakcji w ustalonym czasie oraz odzyskania zainwestowanych środków. Z funkcji można skorzystać przy inwestycjach na wielu produktach, w tym podczas handlu walutami, złotem, srebrem i ropą.

6. Dzień „łowcy frajerów” w money.pl, czyli pospolite oszustwo w „branży finansowej” [AKTUALIZACJA]

Świetny reportaż rozgrywa się właśnie na żywo, na portalu Money.pl. Redaktor Mateusz Ratajczak zatrudnił się w jednej z firm, która oferuje między innymi „inwestycje” w debiuty spółek giełdowych.

7. 10 sytuacji, w których lepiej odpuścić transakcję – Tradeciety

Polowanie na sygnały, szukanie przecięć na stochu, czekanie na uformowanie pin bara, nadzieja na domknięcie luki i przewidywanie, że wsparcie wytrzyma. Błąd. Powodem, dla którego tak wielu traderów zawodzi jest próba wchodzenia w następną i następną transakcję, podczas gdy powinni szukać powodów do tego, by handlować mniej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here