Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Formacja inside bar + pin bar i sposoby spekulacji na jej podstawie – Justin Bennett

Dla tych, którzy znają mój styl spekulacji nie jest tajemnicą, że jestem zwolennikiem zarówno formacji inside bar jak i pin bar. Obie strategie oparte o te formacje są niezwykle niezawodne i zyskowne, gdy poprawnie się z nich korzysta.

2. Czy w tradingu potrzebny jest mentor?

Panuje pewne przekonanie, że trading to sposób na wolność. Tą osobistą również, ale przede wszystkim chodzi o wolność finansową. Jednak wolność ma swoją cenę i nie bez przyczyny uważa się, że trading to jedna z najtrudniejszych profesji jaką można się parać.

3. Strategia Bollinger Bands #3A [WIDEO]

Pierwszym krokiem po zaaplikowaniu wstęg Bollingera na wykres jest określenie kierunku potencjalnej transakcji. Do tego niezbędne jest zamknięcie 5 następujących po sobie świec na lub pod dolną wstęgą Bollingera – dla pozycji krótkiej. Odwrotna sytuacja ma miejsce w przypadku potencjalnej pozycji długiej, kiedy musi dojść do zamknięcia 5 następujących po sobie świec na lub ponad górną wstęgą Bollingera.

4. 3 sposoby jak wykorzystać średnie kroczące w tradingu

Średnie kroczące są popularnym i przez wielu inwestorów stosowanym wskaźnikiem analizy technicznej. Jednym z ich głównych atutów jest ich obiektywizm i łatwość interpretacji czego nie można powiedzieć chociażby o formacjach świecowych, które każdy trader/inwestor może interpretować inaczej czy poziomach wsparcia/oporu i liniach trendu, które każdy wyznacza według indywidualnych preferencji i uznania.

5. Koniec ze stratami na Forex dzięki dealCancellation od easyMarkets

dealCancellation to uniklna funkcja na platformie easyMarkets, która daje klientowi prawo do anulowania transakcji w ustalonym czasie oraz odzyskania zainwestowanych środków. Z funkcji można skorzystać przy inwestycjach na wielu produktach, w tym podczas handlu walutami, złotem, srebrem i ropą.

6. Dzień „łowcy frajerów” w money.pl, czyli pospolite oszustwo w „branży finansowej” [AKTUALIZACJA]

Świetny reportaż rozgrywa się właśnie na żywo, na portalu Money.pl. Redaktor Mateusz Ratajczak zatrudnił się w jednej z firm, która oferuje między innymi „inwestycje” w debiuty spółek giełdowych.

7. 10 sytuacji, w których lepiej odpuścić transakcję – Tradeciety

Polowanie na sygnały, szukanie przecięć na stochu, czekanie na uformowanie pin bara, nadzieja na domknięcie luki i przewidywanie, że wsparcie wytrzyma. Błąd. Powodem, dla którego tak wielu traderów zawodzi jest próba wchodzenia w następną i następną transakcję, podczas gdy powinni szukać powodów do tego, by handlować mniej.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here