Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. 10 sposobów na finansowy sukces według ex-Goldmana Antona Kreila

W czerwcu 2015 roku Tom Murray przeprowadził bardzo niecodzienny wywiad z Antonem Kreilem, dyrektorem zarządzającym Instytutu Tradingu oraz Zarządzania Portfelem. Formuła wywiadu przybrała wyjątkowy charakter, ponieważ Anton zabrał Toma ze sobą w podróż biznesową dookoła świata startując z Singapuru przez Nowy Jork, aż do Londynu.

2. „Chcieliśmy zrobić coś, co zostanie zapamiętane” – Wywiad z Remigiuszem Siemiątkowskim z TMS Brokers

Portal Comparic.pl miał przyjemność porozmawiać z przedstawicielem TMS Brokers – Remigiuszem Siemiątkowskim – w związku z najnowszym konkursem organizowanym przez brokera, w którym do wygrania jest milion złotych w zarządzanie na rachunku handlowym.

3. Strategia „48 godzin”

Strategie, którą przedstawiamy, może stosować każdy. Jest ona bardzo prosta w użyciu i co najważniejsze przynosi zysk w długim terminie.

4. WiViSt – opis strategii

Wide View Strategy (WiViSt) jest typową strategią podążania za trendem. Celem strategii jest wejście pod koniec korekty, która ma miejsce w silnym trendzie (wzrostowym, bądź spadkowym). W strategii wykorzystywane są dwa interwały: 30-minutowy i 5-minutowy. System został zaprezentowany w ramach programu Mentoring 2.0. przygotowanego przez brokera Admiral Markets.

5. Zgarnij BMW i8 o wartości 600tys. zł i MacBooki Apple w konkursie HFT! Konkurs na rachunku DEMO

HFT Brokers przygotował dla swoich obecnych oraz nowych klientów wyjątkowy konkurs „Przewaga na starcie”. Główną nagrodą w zmaganiach jest BMW i8, którego wartość rynkowa wynosi 600 tysięcy złotych. Zasady udziału w zabawie są niezwykle proste.

6. Jak handlować w konsolidacji? 4 wskazówki Niala Fullera

Jedna z tradingowych prawd mówi, że rynki nie zawsze muszą poruszać się w górę lub w dół – w wielu przypadkach mogą znajdować się w konsolidacji (czyli przesuwać bokiem). Właśnie w tych warunkach większość strategii nastawionych na podążanie za trendem przestaje działać, a traderzy notują kolejne straty. Właśnie dlatego powstał poniższy artykuł przedstawiający cztery wskazówki odnośnie handlu w trendzie bocznym.

7. O automatyzacji handlu słów kilka, czyli wywiad z Tomaszem Waszczykiem

Zawodowo zajmuję się wytwarzaniem oprogramowania oraz algorytmów samo decyzyjnych jak również wdrażaniem i utrzymywaniem zaimplementowanych rozwiązań w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here