Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Wygraj MILION złotych w konkursie TMS Brokers!

Jeden z najpopularniejszych polskich brokerów – TMS – ogłosił ostatnio konkurs na najlepszego tradera w Polsce. Do wygrania 1.000.000 złotych w zarządzanie dla najlepszego tradera. Drugie i trzecie miejsce otrzyma kolejno 100.000 i 50.000  w zarządzanie.

2. Forex w „M jak Miłość” – Rafał Mroczek zarabia 100%.

Na antenie telewizyjnej dwójki wyemitowany został kolejny odcinek serialu „M jak Miłość”. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyż jest on z widzami od wielu lat. Tym razem jednak, ku zaskoczeniu internautów, jeden z bohaterów – Paweł Zduński (Rafał Mroczek) – postanowił zainwestować pieniądze….

3. Dlaczego traderzy z Wall Street mają obsesję na punkcie Jesse’ego Livermore’a?

Jesse Lauriston Livermore to człowiek, który był inspiracją „biblii dla traderów”, a mianowicie książki Edwina Lefevre’a „Wspomnienia gracza giełdowego”. Wall Street ma na jego punkcie obsesję.

4. Świece japońskie w pigułce, czyli przyjemny wstęp do Price Action!

Broker Hantec Markets zaprezentował krótką i prostą infografikę opisującą podstawy świec japońskich tworząc tym samym prosty i przyjemny wstęp do Price Action.

5. Zgarnij BMW i8 o wartości 600tys. zł i MacBooki Apple w konkursie HFT! Konkurs na rachunku DEMO

HFT Brokers przygotował dla swoich obecnych oraz nowych klientów wyjątkowy konkurs „Przewaga na starcie”. Główną nagrodą w zmaganiach jest BMW i8, którego wartość rynkowa wynosi 600 tysięcy złotych. Zasady udziału w zabawie są niezwykle proste.

6. Cinkciarz.pl został sponsorem Chicago Bulls

Chicago Bulls ogłosiło nową, długoterminową umowę sponsorską z Cinkciarz.pl, jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Podpisana umowa to pierwszy globalny kontrakt partnerski zespołu Chicago Bulls.

7. „Chcieliśmy zrobić coś, co zostanie zapamiętane” – Wywiad z Remigiuszem Siemiątkowskim z TMS Brokers

Portal Comparic.pl miał przyjemność porozmawiać z przedstawicielem TMS Brokers – Remigiuszem Siemiątkowskim – w związku z najnowszym konkursem organizowanym przez brokera, w którym do wygrania jest milion złotych w zarządzanie na rachunku handlowym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here