Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Czy ten broker może kłamać? Sprzedawcy coraz bardziej agresywni.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od czasu do czasu chętnie gawędzę z dzwoniącymi do mnie sprzedawcami z różnych firm brokerskich, jednak rozmowa która przytrafiła mi się dwa dni temu, bije wszystko na głowę. Zadzwonił do mnie pan z jednego z polskich domów maklerskich – nie to że jacyś cypryjscy Rosjanie, ale polski DM – i zaczął standardowo od zapytania czemu nie zdeponowałem środków i czy Forex jest tematem aktualnym u mnie…

2. Thomas DeMark – inwestowanie przeciw trendowi

Każda prawie książka z analizy technicznej zaczyna się od zdania „Trend jest twoim przyjacielem”. Oznacza to, abyśmy zawsze podążali za trendem, nigdy z nim nie walczyli. Ale są tacy traderzy, którzy prawie zawsze inwestują przeciwko rynkowi, i mało tego, zarabiają na tym krocie. Jednym z nich jest Thomas DeMark.

3. Justin Bennett Price Action: Jak prawidłowo rysować poziomy wsparcia i oporu

Zdolność do prawidłowego wyznaczania poziomów wsparcia i oporu jest jedną z podstawowych umiejętności jaką musi przyswoić każdy trader Price Action. Jest ona również budulcem do wszystkiego co następuje po niej, włączając w to strategie Price Action na przykład oparte na pin barze czy inside barze, ale także jest bardzo istotna przy wyznaczaniu stosunku ryzyka do zysku.

4. 3 korzyści z handlu metalami szlachetnymi

W tak zmiennym środowisku, jakim jest globalny rynek, metale szlachetne takie jak złoto, srebro i platyna niezmiennie zapewniają inwestorom szereg korzyści. Chociaż rynek metali szlachetnych osłabł w ostatnich latach, to z upływem czasu ich ceny wzrosły, napędzane głównie przez popyt ze strony inwestorów i konsumentów.

5. Premiera czatu traderskiego Comparic.pl – dołącz już teraz!

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że po kilku tygodniach testów oficjalnie uruchamiamy czat traderski portalu Comparic.pl. Oparty jest o zewnętrzną aplikację Slack, z której korzystać można zarówno w przeglądarce lub w oparciu o aplikację mobilną oraz desktopową.

6. Nial Fuller: Zaufaj swojemu instynktowi w tradingu

Najlepsi traderzy mają zdolność dostrojenia się lub „wyczucia” tego, co rynek może zrobić w następnej kolejności. Często jest to nazywane jako „instynktowne przeczucie” i jest to coś, na czym sam mocno polegam w moim tradingu.

7. Ranking 10 najlepszych firm świata pod względem reputacji

Corocznie Reputation Institute (adekwatna nazwa) publikuje listę firm cieszących się najlepsza reputacją. Ocenie poddaje się różne walory przedsiębiorstw: produkty i usługi, innowację, miejsce pracy, przywództwo, działalność czy zarządzanie. Poniżej przedstawiamy 10 najlepszych firm według najnowszego rankingu. Macie swojego faworyta?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here