Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Ile czasu potrzeba, by stać się zyskownym traderem? – Nial Fuller

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednym z najczęściej zadawanych mi pytań przez początkujących traderów jest to “Ile zajmuje stanie się zyskownym traderem?”. Choć pytanie jest bardzo normalne i oczywiste w początkowych etapach tradingowej kariery, to z punktu widzenia doświadczonego tradera odzwierciedla potrzebę większej wiedzy i treningu.

2. Jak zarabiać na FOREX?

Szybko, łatwo, dużo, bezpiecznie, ostrożnie, profesjonalnie…To, który wariant wybierzemy zależy od nas samych i naszego podejścia do tego zawodu, stawianych sobie celów oraz naszej tolerancji do podejmowania ryzyka. Oczywiście, każdy chciałby zarabiać łatwo, szybko i dużo. Rzeczywistość jest niestety nieco bardziej skomplikowana. Zacznijmy od wyjaśnienia skąd tak naprawdę bierze się ewentualny zysk?

3. Podstawowe założenia strategii Price Action: Justin Bennett

Wokół price action zaczęło się ostatnio pojawiać sporo szumu, dobrym powodem jest więc wyjaśnienie czym tak naprawdę jest price action i jak grać w zgodzie z akcją cenową. Przekonajmy się zatem… Podstawową ideą kryjącą się za price action jest studiowanie tego jak rynek porusza się w odniesieniu do poprzedniego ruchu ceny. Innymi słowy, jak cena reaguje na poprzednich poziomach.

4. TOP 10 artykułów Comparic.pl w 2016 roku

W 2016 Comparic.pl ponownie mógł pochwalić się wzrostem liczby unikatowych użytkowników oraz wyświetleń. W efekcie najpopularniejsze artykuły znajdujące się na łamach portalu przeczytało nawet do 20 tysięcy osób.

5. Chiński juan – coraz ważniejszy w globalnej gospodarce

W pierwszej połowie grudnia w centrum uwagi znalazły się banki centralne, które po raz ostatni w tym roku miały szansę zrewidować swoją politykę monetarną. Nieco w tle pozostała informacja dotycząca najnowszych zmian na rynku międzybankowym – od dwunastego grudnia bezpośrednia wymienialność chińskiego juana została poszerzona o siedem walut m.in. o złotego.

6. System tabelkowy GPW: podsumowanie 2016 roku

Nazwa nowej strategii wywodzi się stąd, że decyzje o kupnie bądź sprzedaży będą wynikały ze wskazań tabeli z cenami, które wpiszemy na początku każdego miesiąca. Głównym założeniem strategii jest kupno spółek, których cena rośnie w miarę upływu czasu, a więc tabelka powinna wskazywać na progres ceny w kolejnych miesiącach.

7. FxCuffs 2017 – odbierz bilety na zamknięte spotkanie z Antonem Kreilem

Centrum Kongresowe ICE Kraków ponownie stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków finansowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja FxCuffs odbędzie się w dniach 24-25 marca 2017 r. Gośćmi będą światowej sławy prelegenci oraz najważniejsi przedstawiciele branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here