Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Zyskowni traderzy nie robią nic przez 99% czasu – Nial Fuller

Jaki jest jeden największy powód, dla którego większość traderów kończy tracąc pieniądze na rynku? To proste: Oni zbyt dużo robią – myślą zbyt dużo, zbyt często patrzą na wykresy, handlują zbyt dużo, ryzykują zbyt wiele i tak bez końca.

2. Kolejny podział Bitcoina już w listopadzie?

1 sierpnia br. był dla osób związanych z kryptowalutami dniem przełomowym. To właśnie tego dnia byliśmy świadkami hard forka czyli podziału łańcucha bloków BTC w efekcie czego powstała nowa, alternatywna waluta cyfrowa zwana Bitcoin Cash (BCH). Ok godz. 20:15 górnikom udało się się z powodzeniem utworzyć blok w ramach nowego łańcucha dzięki czemu kopiący wyszli poza główną sieć BTC.

3. Admiral Markets z nową promocją: „Rachunek na START” z 200USD!

Broker Admiral Markets przygotował nową ofertę promocyjną, skierowaną szczególnie do początkujących inwestorów. „Rachunek na START” zasilony jest kwotą 200 dolarów, którą można wykorzystać do handlu.

4. Czy warto stawiać stop lossy? Studium przypadku

Podobno stop lossy są dla małych dziewczynek… W połowie września na grupie społeczności Trading Jam Session pojawił się post dotyczący historii transakcji dokonanych przez pewnego tradera.

5. Czy można zrozumieć indeks DAX?

W niektórych traderskich kręgach DAX ma opinię rynku tak chaotycznego, że próba „rozumienia” zachowania ceny na tym indeksie przy stosowaniu „oficjalnych” metod analizy z góry ma być skazana na porażkę. Lepiej, jak sądzą niektórzy, „wyczuwać nastrój” czy „sentymenty” i wówczas cieszyć się z zysków, gdy sentymenty prawidłowo uchwycimy. Jeżeli ktoś właśnie w taki sposób traduje na Daxie i osiąga sukcesy, mogę tylko pogratulować. Niech sukcesy będą stabilne, a zyski coraz większe. Przecież właśnie o to chodzi!

6. XTB wprowadza ochronę przed ujemnym saldem

Inwestycje w kontrakty CFD dają możliwość osiągnięcia imponującego zysku, ale niosą też ze sobą ryzyko poniesienia straty, w sytuacji nieprzewidywalnego ruchu cenowego. X-Trade Brokers DM S.A. chcąc przeciwdziałać nagłym i niespodziewanym sytuacjom rynkowym, wprowadza z dniem 1 października ochronę przed ujemnym saldem.

7. Wyczerpanie i odrzucenie – 2 potężne formacje price action

Po prostu uwielbiam momenty przejścia, gdzie pary walutowe przechodzą z trendu wzrostowego do spadkowego lub na odwrót. Przejścia te są bardzo trudne do handlu, ale jednocześnie, kiedy już rozumiesz jak je odczytywać, możesz wznieść swój trading na wyższy poziom i zrozumieć prawie każdy wykres cen.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here