Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Admiral Markets z nową promocją: „Rachunek na START” z 200USD!

Broker Admiral Markets przygotował nową ofertę promocyjną, skierowaną szczególnie do początkujących inwestorów. „Rachunek na START” zasilony jest kwotą 200 dolarów, którą można wykorzystać do handlu.

2. 5 zasad zyskownego tradingu na odwrócenie – Tradeciety

Kiedy jesteś traderem technicznym, powinieneś wyspecjalizować się w jednym setupie do czasu aż strategia na nim oparta będzie przynosiła zyski. Trader, który skupia się wyłącznie na jednym setupie szybko łapie wszystkie subtelne niuanse, które go dotyczą, a wtedy może stać się ekspert tej formacji.

3. Weź udział w VI edycji Ligi Traderów Comparic – zapisy do 22 września!

Miło mi poinformować, że pod koniec wrzęsnia rozpoczniemy już VI edycję naszego konkursu. Na najlepszych czekają nagrody, prestiż, szacunek oraz uprzywilejowana pozycja w kolejnej edycji konkursu. Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z naszego forum, przy dodawaniu komentarza prosimy podać adres e-mail, na który będą przychodziły powiadomienia o rozgrywkach.

4. Wypłacił niemal 3,5 mln zysku z inwestycji… Mac Walen w rozmowie z Comparic.pl

Maciej Walenciak znany szerzej jako Mac Walen to polski inwestor i przedsiębiorca, który od piętnastu lat mieszka w Tajlandii. Budując sieć szkół językowych zdołał zgromadzić kapitał, który posłużył mu do pozyskania pierwszego miliona na giełdzie. Jak sam przyznaje, największym sukcesem był zysk ponad $300 000 w trzy tygodnie.

5. Banki centralne obrabowały klasę średnią. I zrobią to ponownie

„Po co uczyć się historii? Przecież to już się zdarzyło, a my żyjemy tu i teraz.” – to jedno z ulubionych stwierdzeń milionów ignorantów. Takim osobom nie przeszkadza np. mówienie o „nazistach”, zamiast o „Niemcach”. Przy takiej narracji nie mogą zauważyć, że ten sam kraj, który zdestabilizował Europę w 1939 roku, robi to ponownie niespełna 80 lat później. Dzięki temu mogą spać spokojnie, a przecież na tym zależy im najbardziej. Nie mieć zmartwień, nie myśleć.

6. Korzystna stopa zyskownych pozycji. Jak ją osiągnąć? – Justin Bennett

Jak można osiągnąć wystarczający stosunek zyskownych pozycji, by stać się zyskownym na rynku? Zwycięstwo wydaje się być kluczowym elementem niemal każdego przedsięwzięcia jakiego podejmujemy się w życiu.

7. Czy można zrozumieć indeks DAX?

W niektórych traderskich kręgach DAX ma opinię rynku tak chaotycznego, że próba „rozumienia” zachowania ceny na tym indeksie przy stosowaniu „oficjalnych” metod analizy z góry ma być skazana na porażkę. Lepiej, jak sądzą niektórzy, „wyczuwać nastrój” czy „sentymenty” i wówczas cieszyć się z zysków, gdy sentymenty prawidłowo uchwycimy. Jeżeli ktoś właśnie w taki sposób traduje na Daxie i osiąga sukcesy, mogę tylko pogratulować. Niech sukcesy będą stabilne, a zyski coraz większe. Przecież właśnie o to chodzi!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here