Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości przy  niedzielnej kawie. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. Wywiad z Patrykiem Krupińskim czyli luksembursko-niemiecka precyzja na rynkuPatryk Krupiński zdobył wykształcenie w Luksemburgu, kraju który wiedzie prym na Starym Kontynencie w sektorach bankowym oraz finansowym. Od szesnastego roku życia zaczął zgłębiać wiedzę fachową związaną z handlem papierami wartościowymi. Od osiągnięcia pełnoletności rozpoczął aktywnie działać na rynku finansowym, gdzie pomimo młodego wieku osiąga znaczące sukcesy do dnia dzisiejszego.

Skąd pomysł na spekulację, jak się Pan tym zainteresował, kiedy i czy samodzielnie czy pod czyimś wpływem, namową ?

Wychowywałem się w Luksemburgu, kraj ten słynie z sektora bankowości, zarządzania kapitałem i kreatywnej rachunkowości. System edukacyjny w tym kraju jest tak skonstruowany żeby ludzie mieli dobre perspektywy na start kariery po zakończeniu swojej edukacji. Osobiście uczęszczałem do szkoły która miała specjalizacje rynków finansowych. Tak wiec w sumie mogę powiedzieć ze nie miałem innego wyboru jak nauczyć się handlowania papierami wartościowymi. Więcej…

2.Strategia forex „Odwrócenie trendu”

Strategie, którą przedstawiamy, może stosować każdy. Jest ona bardzo prosta w użyciu i co najważniejsze przynosi zysk w długim terminie.

O tej strategii dowiedzieliśmy się od jednego z inwestorów, który stosuje ją kilka lat. Potoczna nazwa strategii to „Odwrócenie trendu”. Autor strategii mówi, że zauważył sytuację kiedy dzienna świeca stawia nowy minimum/maksimum zgodnie z kierunkiem poprzedniej świecy i później cena się cofa aż do maksimów/minimum z poprzedniego dnia i stawia nowe ekstremum.

invest

3. Odbierz 30$ gratis wraz z otwarciem swojego pierwszego Konta Rzeczywistego XM

Broker XM przygotował ciekawą promocję dla nowych oraz istniejących klientów. Najciekawiej przedstawia się oferta związana z otrzymaniem 30 USD dla każdego pierwszego Konta Rzeczywistego XM. Depozyt nie jest wymagany. Każdy kto nie ma konta u brokera może po prostu otworzyć pierwsze konto, zweryfikować je, skontaktować się z supportem  i otrzyma 30 USD na konto. Nic dodać nic ująć.

4. Jak zarobiłem 546 pipsów na złocie w 7 dni – tajemnicza precyzja w akcji!

Artykuł pojawił się już kolejny raz w naszym TOP 5. Pewnie kojarzycie te słowa, ale w nieco innej formie. Pochodzą oczywiście z filmu „Wilk z Wallstreet”. Nie ukrywam, że bardzo mnie rozbawiły, ale pochodzą z realnej sytuacji. Moja żona pytała mnie o wynik i użyłem takiego sformułowania. Oczywiście byłem wtedy zły, że tak niewiele mi zabrakłoJ. Coś w tym jest… Jeśli osiągamy zadowalające wyniki to nasza tolerancja przesuwa się dalej i chcemy coraz to więcej. Trzeba z tym walczyć i nie pozwolić aby emocje przejęły kontrolę nad naszymi działaniami. Liczy się dobra transakcja.

5. Sławni traderzy: Leo Melamed

Leo Melamed, urodził się w 1932 roku w żydowskiej rodzinie w Białymstoku (Polska). W 1939 roku został zmuszony do opuszczenia Polski przez nazistów i wraz z rodziną wyjechał na Litwę. Później wszyscy otrzymali wizę tranzytową do Japonii. Rodzina wyruszyła w drogę koleją transsyberyjską przez Rosje do Japonii. W 1940 roku rodzina Leo emigrowała do USA, gdzie zamieszkali w Chicago.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here