Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości przy niedzielnej kawie.

1. Liga Traderów – walutowe mistrzostwa Polski !!!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na niezwykły konkurs, o niespotykanej dotąd formule. W naszym konkursie uczestnicy rywalizować będą w systemie bezpośrednich pojedynków. Stań do walki i zmierz się z traderami z całej Polski !!!

2.Szkoła inwestowania: metoda Overbalance w wyznaczaniu trendu

Fakty nadal dają większe szanse do wykształcenia lokalnego szczytu i zapoczątkowania trendu spadkowego w średnim i długim terminie – prognozuje BofA Merril Lynch. Dodatkowym punktem przemawiającym za takim scenariuszem jest wyraźna dywergencja ostatnich szczytów z odczytem wskaźnika RSI.

3. Zarabiaj na opcjach binarnych – podstawy skutecznego tradingu, Cz. I

Chcąc efektywnie grać i zarabiać na opcjach binarnych musimy mieć skuteczny system – żaden inny typ inwestowania nie jest tak mocno uzależniony od posiadania właściwych i konsekwentnie stosowanych strategii. Co jest tego powodem? Brokerzy opcji binarnych wyznaczają zwrot z inwestycji, który możemy otrzymać. Inaczej mówiąc risk ratio (RR), czyli stosunek ryzyka do zysków.

4. Husajn zawiera złą transakcję

Poniżej znajduje się dość obszerny cytat z książki „Mistrzowie rynków finansowych”. Jest to wstęp do tej książki i stanowi pewne przemyślenia autora. Publikujemy go w całości, bez żadnych zmian, gdyż uważam, że pomimo tego, że pełni w książce jedynie rolę wstępu jest doskonałym materiałem edukacyjnym, który w bardzo prosty i przystępny sposób tłumaczy pewne rzeczy. Osobom, które chcą wejść głębiej w świat spekulacji, gorąco polecam zakup tej książki.

5. Mistrzostwa Tradingu – dołącz już dziś i wygraj 50 000 zł

W marcu pierwszą premię lotną otrzymał trader o nicku Apis, który osiągnął stopę zwrotu równą 647.23 %. Wynik osiągnął głównie na indeksach (RUS50 oraz US500) oraz na CHFPLN. Warto zauważyć, że jako jedyny z czołówki miał 100% skuteczność (10 zyskownych na 10 zawartych transakcji). Dla porównania trader o nicku Mars, który zajął drugie miejsce zawarł 13 transakcji i zanotował skuteczność 92.31% (12 zyskownych).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here