Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych. W tym tygodniu wyjątkowo nasze TOP5 ma 8 artykułów 🙂

1. Jak czytać wykresy? Czy wykres prawdę powie?Wiele osób, zwłaszcza na początku swojej przygody z rynkiem Forex, zastanawia się, jak przewidzieć co stanie się za chwilę, co zrobi cena za godzinę, czy do końca dnia. Kiedy zaczniemy szukać sposobów na przewidywanie dalszego zachowania ceny, to szybko trafimy na różne metody analizowania wykresów. Wiele osób uważa, że aby wykonać dobrego trade’a, muszą nauczyć się robić dobre analizy. Przecież wszystkie domy maklerskie i banki mają analityków, którzy robią analizy profesjonalne aż do bólu, no i potem z reguły kończy się wielkimi zyskami wykazywanymi w sprawozdaniach.

2.Ichimoku – prawie 4000 pipsów zysku na pozycjach z ostatnich analiz

Postanowiłem pokazywać czasami podsumowania pozycji zamkniętych, jak również otwartych technikami Ichimoku i Price Action. Pojawia się wiele analiz na Comparic i ciężko określić na ile są one skuteczne. O porażkach piszę przy okazji analiz – są one nieuniknione, szczególnie przy grze z korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka, teraz czas też pisać o zyskach.

3. Podaż i popyt na wykresie. Sposoby szukania i wyznaczania stref S/D. [VIDEO]

Ponieważ często stykamy się z pytaniami dotyczącymi podaży i popytu, zapraszamy na filmik prezentujący zastosowanie stref podaży i popytu, zalety i wady podstawowej metody rysowania S/D, a także możliwe problemy i rozwiązania.

4. Inwestowanie drogą do wolności – Marcus de Maria – wywiad i webinar

invest

Marcus de Maria, genialny inwestor i niesamowity mówca, 17, 24 i 30 września poprowadzi bezpłatne konferencje internetowe, na których chce pokazać, że wolność finansowa jest w zasięgu ręki. Marcus przez blisko półtorej godziny będzie na żywo prowadził szkolenie on-line. Jest to niepowtarzalna okazja aby poznać jego techniki inwestycyjne. Marcus będzie udowadniał, że wystarczy dosłownie 10 minut dziennie na inwestowanie, które daje 35% rocznie. Przypominamy, że kolejny darmowy webinar już w najbliższą środę wieczorem.

5. Rynek nigdzie nie ucieknie – relaks podstawą skuteczności tradera

Jednym z kluczowych czynników efektywnego tradingu jest umiejętność wyeliminowania potrzeby znajdowania się nieustannie na otwartych pozycjach. Handlowcy bardzo często wychodzą z założenia, że jeżeli ominie ich „ta transakcja” wtedy przez długi czas nie trafi się podobna okazja. Brak doświadczenia i relatywnie krótkie obycie z rynkiem jest zazwyczaj głównym powodem takiego podejścia. Nie jest to właściwe myślenie jeżeli chcesz handlować z sukcesem. W rzeczywistości czeka Cię jeszcze wiele podobnych – jeżeli nie lepszych – transakcji.

6. Strategia RSI High-Low – idealna do zdobycia doświadczenia w OB

Chcielibyśmy zaprezentować Wam prostą i dostosowaną do początkujących inwestorów opcji binarnych strategię, która pozwala uzyskiwać zadowalające wyniki. Nawet jeżeli do tej pory nie miałeś większego kontaktu z OB i rynkami finansowymi, będziesz w stanie przyswoić ją w mgnieniu oka! Założenia strategii RSI High-Low – jak część z Was z pewnością się już domyśla – oparte są na wskaźniku RSI (wskaźniku względnej siły).

7. Liga Traderów – II edycja konkursu – wstępna pula nagród przekracza już 15 000 zł !!!

Do rozpoczęcia rozgrywek w ramach II edycji Ligi Traderów pozostaje coraz mniej czas. Planowany start to początek października. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam wstępną pulę nagród, wstępną gdyż nie jest to jeszcze ostateczna lista sponsorów oraz ufundowanych przez nich nagród. Miło mi poinformować, że pula nagród znacząco przewyższy wartość z I edycji, już teraz wynosi ona ponad 15 000 zł i wciąż rośnie, to ponad trzykrotnie więcej niż w pierwszej edycji.

8. Alibaba wchodzi na NYSE – czeka nas rekordowe IPO?

Chociaż serwis Alibaba.com w Polsce nadal jest dosyć mało znany (według danych Gemius odwiedza go mniej niż 1% naszych rodzimych Internautów), to na świecie już dawno zyskał sobie miano chińskiego Amazonu. Ludzie z każdego zakątku globu kupują na Alibabie. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu bardzo niskich cen i darmowych kosztów przesyłki w wielu przypadkach. Alibaba rozrosła się do tego stopnia, że debiutuje dzisiaj na nowojorskim parkiecie. Co więcej, chiński gigant branży e-commerce może pobić dotychczasowy rekord IPO w całej historii rynków finansowych.

 Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here