Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości przy niedzielnej kawie.

1. Przegląd ‘wielkich interwałów’ w wielki piątek.

Przegląd wyższych interwałów.

2.Szkoła inwestowania czyli edukacja na żądanie

Artykuł zajawka naszej nowej inicjatywy  “Szkoła inwestowania czyli edukacja na żądanie”. Każdy z nas był kiedyś początkującym, szukał wiedzy na forach internetowych, zadawał mnóstwo, czasem nie najmądrzejszych pytań. Podejrzewam, że większość z osób, które dzisiaj swobodnie inwestują, trafiły w przeszłości na osobę, która podzieliła się swoją wiedzą. Ja spotkałem takie osoby na początku swojej drogi. Chcąc się odwdzięczyć losowi za to, że mieliśmy od kogo się uczyć, pragniemy podzielić się swoją wiedzą z Wami.

3. Morgan Stanley: czy ECB może osłabić EUR?

W komunikacie skierowanym do klientów MS czytamy między innymi: „ECB nie jest w stanie bezpośrednio osłabić EUR – w zanadrzu znajduje się jednak wiele narzędzi, których efektem ubocznym może być deprecjacja wspólnej waluty.”

4. Podwój kapitał handlując „kablem”

Jak każdy Inwestor na rynku walutowym za pewne marzysz o podwojeniu swojego kapitału, ba, najlepiej gdyby nastąpiło to w czasie krótszym niż czytanie analiz rynkowych guru – rada ode mnie – handluj kablem. Spokojnie, nie musisz kupować ton materiału od spółki Hutmen (de facto analizę tej spółki znajdziesz na blogu gry giełdowej invest24), chodzi o bardziej przyziemną rzecz – GBPUSD czyli popularnego „kabla”.

5. Opcje Binarne – Dlaczego nie zarabiam? Cz. I

Zapraszam serdecznie do pierwszej części artykułu poświęconego inwestowaniu w Opcje Binarne (OB) oraz najczęstszym błędom, które popełniają początkujący uczestnicy rynku. Pomimo rosnącej popularności OB, duża grupa inwestorów cały czas traktuje je jako zabawę, odskocznię od normalnego tradingu (na rynkach walutowych lub giełdzie). Powoduje to, że opinia na temat opcji binarnych jest często mylna. Same w sobie nie są traktowane jako pełnoprawny instrument finansowy a jako najzwyklejszy w świecie hazard lub zakłady bukmacherskie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here