Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości przy  porannej kawie.

1. Strategia “48 godzin”

Strategie, którą przedstawiamy, może stosować każdy. Jest ona bardzo prosta w użyciu i co najważniejsze przynosi zysk w długim terminie. Zobacz strategię dla pary EURUSD: Strategia “48 godzin” (EUR/USD)

2.Wykorzystanie fal Elliotta w praktyce

Wiele początkujących osób, zgłębiających teorie fal Elliotta ma problem z praktycznym wykorzystaniem zdobytej wiedzy. Dużym problemem są liczne alternatywy jakie powstają przy oznaczaniu układów falowych, jak również to że rynki poruszają się idealnie falowo tylko w niewielkim procencie czasu.

3. Wywiad z Młodyfx -> zdobywcą 7 miejsca w Lidze Traderów.

Ciekawy wywiad z Mariuszem.

Kilka słów o sobie tzn. co robiłeś przed tradingiem, czym się teraz zajmujesz?
Nazywam się Mariusz i mam 27 lat pracuje na etacie w firmie produkującej reklamy z tworzyw sztucznych.

Co skłoniło Ciebie do wzięcia udziału w Lidze Traderów?
Do wzięcia udziału w lidze traderów skłoniła mnie nowa formuła konkursu, a mianowicie  obstawianie wyników dwu dniowych, nigdy tak nie patrzyłem na forex i postanowiłem spróbować z myślą ze może się czegoś nauczę.

4. Al Brooks: Podstawowe informacje o świecach – sygnały, wejścia, setupy i formacje – cz. III

Witam w trzeciej już części cyklu Price Action według Ala Brooksa (informacje o autorze). Co środę i sobotę znajdziecie w nim tłumaczenia fragmentów publikacji jednego z najskuteczniejszych praktyków strategii handlowej Price Action, który przeniósł ją na całkowicie inny poziom – nie na darmo nazywany jest przecież guru skutecznego tradingu.

5. Al Brooks: Podstawowe informacje o świecach – sygnały, wejścia, setupy i formacje – cz. II

Witam w drugiej części tekstu mówiącego o tym, co w Price Action najważniejsze – czyli o świecach i związanych z nimi sygnałach wejścia (część pierwsza). Dzisiaj rozpoczniemy wątek świec (sygnałów) odwrócenia, który będziemy kontynuować przez dłuższy okres czasu. Al Brooks (z którego sylwetką możesz zapoznać się tutaj), bardzo wiele uwagi przywiązuje do sygnałów odwrócenia trendu/momentum, co doskonale widać w jego  publikacjach.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here