Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości przy niedzielnej kawie.

1. Wywiad ze Szwajcarem – autorem metody piramidowania blokowego

Szwajcar (P.F) – znany nie tylko z naszego forum, gracz stosujący od ponad 7 lat autorską metodę piramidowania blokowego. Podkreślający na każdym kroku, czym różni się ona od tzw. gridu lub martyngału. Wróg dokładania do tracących pozycji.

2.Piramidowanie blokowe czyli przeciwieństwo GRIDu i Martyngału – krok po kroku

W kolejnym odcinku „Szkoły inwestowania” przedstawiamy metodę piramidowania blokowego, której autorem jest znany nie tylko z naszego forum, gdzie prowadzony jest dziennik tej metody – Szwajcar, który pragnie dla szerszej publiczności pozostać anonimowy, a jego inicjały to P.F.

3. Szkoła inwestowania: Czy proste rzeczy nadal działają? Poznaj genialny system Mebane Faber’a

Pamiętacie system opisany w książce „Droga żółwia”? – po czasie okazało się, że był banalnie prosty i powszechnie znany w tamtych czasach. Osobom, które w dzisiejszych czasach zadają sobie pytanie – czy proste rzeczy nadal działają? Odpowiadam stanowczo: TAK! Poznajcie banalnie prosty system, który w swej prostocie jest wręcz genialny, co widać po osiąganych wynikach na przestrzeni ponad 100 lat. Poznajcie system Mebana Fabera

4. Wolumeny BTC najniższe od 2011 roku! Co to oznacza?

Wolumen transakcji BTC bardzo dynamicznie spada. Wczoraj przebił najniższy do tej pory poziom, który odnotowano w 2011 roku. Na rynku obrócono niespełna 70 tysiącami Bitcoinów. Co to oznacza? Patrząc na dane pochodzące z blockchainu można zauważyć, trend spadkowy zarysowujący się od listopada/grudnia 2013 roku, kiedy wolumen wynosił 346 tysięcy BTC. Szczytowy moment osiągnięto natomiast w marcu 2013 roku – z poziomem obrotu rzędu 441 tysięcy BTC.

5. Prognozy i strategie dla EURUSD, USDJPY, GBPUSD, NZDUSD oraz AUDNZD – Barclays
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here