Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości przy niedzielnej kawie.

1. Wywiad z Danielem Kostecki – analitykiem, traderam, zwolennikiem teorii Fal Elliotta – cz. II

Te artykuły również Cię zainteresują
Daniel Kostecki – absolwent ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Na rynku forex od 2007 roku. W swoich inwestycjach łączy Teorię Fal Elliotta z technikami wolumenowi VSA oraz autorskim podejściem do stref popytu i podaży. Swoimi analizami nieustannie od 2009 roku dzieli się na blogu pod adresem www.danielkostecki.pl. Wywiad cz. 1 tutaj: Wywiad z Danielem Kostecki – analitykiem, traderam, zwolennikiem teorii Fal Elliotta – cz. I

2.Szkoła inwestowania – ATM Grupa i 4 fazy rynku wg teorii Stana Weinsteina

W dzisiejszym wydaniu „Szkoły inwestowania” analiza spółki ATM Grupa połączona z opisem teorii 4 faz rynku Stana Weinsteina.

3. Korelacje rynkowe

Ostatnie mocne spadki rentowności amerykańskich obligacji, a także podejścia kontraktu na SP500 pod historyczne szczyty dały do myślenia co do dalszych zwyżek na NYSE. Z kolei jeżeli wspominamy o długu USA to warto również przyjrzeć się najmocniejszym europejskim papierom, czyli długowi niemieckiemu. Interesujące zależności można również dostrzec na naszym rodzimym rynku. Nie mogło również zabraknąć kilku słów o jakże gorącym temacie ostatnich tygodni, mianowicie o hossie na długu krajów PIGS, również w kontekście ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego.

4. Sławni traderzy: dr Alexander Elder – rady

Warto słuchać rad dr Alexandra Eldera – poznając jego historię można zauważyć, w jaki sposób ten niesamowity człowiek doszedł do miejsca, w którym teraz się znajduje. Jest jednym z najbardziej szanowanych traderów na świecie, cały czas zajmuje się spekulacją oraz analizą rynków, prowadzi szkolenia, w których dzieli się swoim doświadczeniem, pokazuje swój sposób rozumienia rynku, swoją metodę inwestowania oraz co widzi na wykresach.

5. Sławni traderzy: dr Alexander Elder – pogląd na rynek

Dr Alexander Elder przekonany jest, że psychologia jest bardzo znaczącym czynnikiem w spekulacji rynkowej. Dlatego każdy początkowy trader powinien trenować psychologiczną stabilność – właśnie ta umiejętność pomoże uniknąć finansowych strat od nieudanych transakcji oraz niesprawdzonych strategii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here