Naga Markets

crypto kryptowaluty tak ankieta2Pod koniec lutego 2023 roku rynkiem kryptowalut wstrząsnęły gwałtowne spadki głównych tokenów do lokalnych zakresów wsparć cenowych. Chociaż wydaje się, że nastroje wśród inwestorów są nadal negatywne, a główne aktywa walut cyfrowych straciły solidny procent swojej wartości, według ekspertów z Coingecko niektóre wciąż mają szansę „zaświecić na zielono”. Przedstawiamy pięć kryptowalut, na których możliwe jest wybicie w krótkim okresie. Biorąc pod uwagę wskaźniki makroekonomiczne pokazujące poprawiającą się sytuację w niektórych obszarach, stratedzy oczekują, że tokeny te zanotują niespodziewany wzrost w ostatnich dniach lutego.

TRON (TRX)

TRON, jako ekosystem, kwitnie. Według ich oficjalnej strony internetowej ma obecnie 143 miliony kont wspieranych przez prawie 5 miliardów transakcji. TRON twierdzi, że jest to najszybciej rozwijający się blockchain na rynku.CoinGecko odnotowuje silny wzrost w prawie wszystkich przedziałach czasowych, przy czym największe zyski osiągnięto w miesięcznym przedziale czasowym na poziomie prawie 16%. To pokazuje, że byki kontrolują rynek.

Kurs TRXUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs TRXUSD na interwale dziennym, tradingview

Wsparcie tokena na poziomie 0,06871 USD dałoby inwestorom i handlowcom możliwość kontynuowania obecnego ruchu tokena – napisano w raporcie.

Kryptowaluty AI zdobywają uznanie: FET

Sztuczna inteligencja zyskuje na użyteczności. Tokeny związane z AI również odnotowują duże zwyżki, a kapitalizacja rynkowa wszystkich tokenów AI sięga dziś prawie 2 miliardów dolarów.

FET jest jednym z tych tokenów, wzmocnionym przez niedawne partnerstwo z Fetch.AI i Bosch.

Kurs FETUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs FETUSD na interwale dziennym, tradingview

Z tego powodu token zyskał w szczytowym momencie 10% ostatnim tygodniu. Obecny opór tokena na poziomie 0,4097 USD jest jedyną rzeczą, która powstrzymuje dalsze wzrosty. Inwestorzy i handlowcy powinni skupić się na przełamaniu tego oporu, aby była możliwość kontynuacji wzrostu ceny – wskazali analitycy.


Handluj kryptowalutami, akcjami oraz na Forex w formie CFD razem z Vantage Marketes. Uzyskaj dostęp do światowych rynków na platformie ProTrader z wykresami TradingView

ZACZNIJ INWESTOWANIE

AGIX

Token sieci SingularityNET zajmuje kolejne miejsce na liście ekspertów z Coingecko. Kontynuując swoją podróż w tworzeniu przestrzeni dla sztucznej inteligencji, AGIX, token ekosystemu, ostatnio wykazuje tendencję wzrostową. Aktualne dane pokazują, że token wykazuje wzrosty we wszystkich przedziałach czasowych, przy czym największy wzrost to prawie 150% w ujęciu miesięcznym.

Kurs AGIXUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs AGIXUSD na interwale dziennym, tradingview

Przy obecnej cenie 0,40 USD, AGIX ma sporą szasnę kontynuować zwyżkowy ruch cenowy, który rozpoczął się na początku 2023 r. Umożliwiłoby to inwestorom i handlowcom czerpanie zysków w perspektywie krótko- i średnioterminowej – podkreślają eksperci.

LINK

Rola Chainlink w ogromnej branży kryptowalut jako łącznika danych w łańcuchu (on-chain) i poza łańcuchem (off-chain) wspierała wzrost kursu LINK/USD w ostatnich miesiącach. Token wzrósł w zeszłym tygodniu o ponad 15%.

Kurs LINKUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs LINKUSD na interwale dziennym, tradingview

LINK oscyluje obecnie po cenie 7,40 USD, która jest w okolicach ważnej linii wsparcia. Długoterminowe perspektywy dla tokena powinny być bycze, jeśli utrzyma się obecne wsparcie. Inwestorzy zainteresowani tym tokenem powinni monitorować jego aktualne wsparcie przed podjęciem jakiejkolwiek ważnej decyzji – dodano.

LDO

LIDO DAO posuwa się naprzód w kierunku dalszej decentralizacji sieci. DAO opublikowało wpis na blogu o aktualizacji 7 lutego, wpływając na cenę LDO, tokena zarządzającego siecią.

Według Coinmakretcap, kurs LDO/USD wzrósł o 10% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Kurs LDOUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs LDOUSD na interwale dziennym, tradingview

Pozytywnym zjawiskiem jest fakt, że token LDO nie jest skorelowany z gwałtownymi spadkami głównych kryptowalut. Byczy sentyment jest wspierany na poziomie 2,771 USD. Jeśli się utrzyma, token będzie miał fundament do wzrostu w kierunku nowych lokalnych maksimów w nadchodzących dniach lub tygodniach – podsumowano.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPowrót do konsolidacji na Wig-Games5. Nowe informacje od PDG, STA, DGE i BLO
Następny artykułStrategia PSV: Szybkie cofniecie indeksu, swing na DAX znów realny
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.