Naga MarketsKryptowaluty Bitcoin, Ethereum, RippleZnany trader kryptowalut i strateg Michaël van de Poppe mówi, że śledzi pięć altcoinów o niskiej kapitalizacji, które jego zdaniem bardzo pozytywnie zaskoczą inwestorów. O jakie projekty chodzi?

  • Zdaniem Michaëla van de Poppe oprócz BTC warto śledzić też 5 altcoinów.
  • Tłumaczy on, dlaczego te “alty” są jego zdaniem ciekawą inwestycją.

Michaëla van de Poppe: postaw na te “alty” a zarobisz krocie!

Analityk, znany również jako Crypto Michaël, mówi, że obserwuje np. Celer Network, ponieważ uważa, że ​​para CELR / BTC może wkrótce wystrzelić.

Celer Network wykazuje wyraźną akumulację wolumenu, co pokazuje, że ludzie są zainteresowani tym aktywem… Widzimy, że po raz pierwszy znajdujemy się powyżej 100-dniowej i 200-dniowej [średniej ruchomej]. Tak więc wkraczamy na terytorium byków – tłumaczy.

Van de Poppe uważa, że ​​Celer Network prawdopodobnie osiągnie poziom 200 satoshi, co dałoby aż 140-proc. wzrost w porównaniu z obecnym poziomem ceny.

Inwestor kryptowalut patrzy również na Harmony (ONE / BTC), które, jak mówi, ma podobną strukturę rynkową do pary CELR / BTC.

Kolejną monetą na liście Crypto Michaëla jest TROY (TROY / BTC). Tłumaczy on, że chociaż kurs nadal jest w konsolidacji, wybicie może doprowadzić parę do 100 satoshi, co stanowi wzrost o ponad 70 proc. w porównaniu z obecną ceną 58 satoshi.

Ponadto trader czeka na wycofanie Decentralandu (MANA / BTC). Mówi, że moneta wypadła z całorocznej akumulacji. Uważa, że ​​gdyby zawierało 680 satoshi, może wzrosnąć do 2000 satoshi.

Ostatnim coinem na liście jest Algorand (ALGO / BTC). Van de Poppe chce kupować tokeny w czasie spadków, ponieważ i tu widzi pewien potencjał do późniejszej hossy.

Co z ETH?

Bacznie obserwuje on też Ethereum (ETH) po tym, jak w ciągu ostatnich kilku tygodni projekt mocno podrożał. Mówi, że czeka, aż druga co do wielkości kryptowaluta znacznie korektę do 320 USD, a następnie 280 USD.

To samo dotyczy XRP. Analityk twierdzi, że token zaliczy wkrótce korektę cenową.

Jeśli chodzi o BTC, Crypto Michaël twierdzi, że główna kryptowaluta musi teraz pokonać opór na poziomie 12 000 USD. W przeciwnym razie spodziewa się, że BTC spadnie do silnego wsparcia na poziomie około 9 800 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here