Naga MarketsZnany trader Lark Davis wymienia pięć altcoinów, które, jak mówi, mogą zaliczyć 100-krotny wzrost w czasie obecnej hossy.

  • Davis jest zdania, że w czasie obecnej hossy zaskoczą nas nie tylko BTC i ETH.
  • Wymienia też 5 altcoinów, które mogą zaliczyć 100-krotny wzrost ceny w czasie tej bańki.

Najlepsze altcoiny wg. Davisa

Na szczycie listy Davisa znajduje się projekt z rynku zdecentralizowanych finansów (DeFi).

Te artykuły również Cię zainteresują
– [Projekt] Ramp jest naprawdę bardzo innowacyjny, ponieważ pozwala odblokować zastawiony w nim kapitał i otrzymać w zamian stablecoina rUSD. Następnie możesz to wziąć, zamienić na USDC. (…) Możesz nawet zrzucić to do czegoś takiego jak BlockFi i [uzyskać] całkiem bezpieczny, stabilny zwrot, zasadniczo zwiększając zyski z twoich zasobów – tłumaczył.

Davis dodaje, że jeśli Ramp może “uchwycić” ułamek wartości postawionych na tej platformie aktywów, cena tokena znacznie wzrośnie.

Numer dwa w jego topce to Oasis Network (ROSE), platforma, której celem jest zapewnienie prywatności i skalowalności w przestrzeni DeFi.

Oasis, to łańcuch bloków skoncentrowany na umożliwieniu Ci kontrolowania swoich danych osobowych z zachowaniem pełnej prywatności, w tym bardzo poufnych rzeczy, takich jak numery identyfikacyjne i informacje zdrowotne – powiedział inwestor.

Projekty przyszłości

Davis przygląda się również projektom z nadchodzącą sprzedażą tokenów, które, jak mówi, wróciły do ​​mody. Ujawnia, że ​​analizuje Glitch, protokół, którego celem jest ułatwienie działania rynków pieniężnych bez stron trzecich.

– [Glitch] nazywa siebie systemem operacyjnym DeFi, więc oferuje szybie transfery i prawie zerowe opłaty… Glitch ma wbudowany model podziału zysków dla posiadaczy swoich tokenów z 20 proc. wszystkich opłat i przychodów dzielonych ze stakerami tokenów – mówił.

Davisa czeka też na sprzedaż tokenów Paid Network, protokołu, jaki jest oparty na Polkadot.

– [W Paid] Chodzi o to, aby zmniejszyć wysokie koszty ogólne, których doświadcza się obecnie podczas sporządzania wszelkiego rodzaju dokumentów prawnych, umów i innych takich rzeczy – twierdzi. – Nastąpi to poprzez wprowadzenie inteligentnych umów (…) i zdecentralizowanego systemu reputacji… Token będzie miał szerokie zastosowanie w DeFi, w tym takie funkcje, jak (…) możliwość uzyskania dostępu do pożyczek i ubezpieczeń – dodał.

Czeka on też na pełny start projektu e-Money.

– W przeciwieństwie do praktycznie każdego innego istniejącego dostawcy stablecoinów, w rzeczywistości ich [tj. założycieli e-Money] celem jest szeroki zakres walut, nie tylko USD. Obecnie mają do dyspozycji euro, franki szwajcarskie, waluty krajowe Szwecji, Danii i Norwegii – podsumował projekt Davis.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here