Naga Markets


Znany analityk Tone Vays porównał zachowanie ceny Bitcoina do tego co działo się w 2014 roku, gdy notowania osiągnęły wielomiesięczny dołek na poziomie 6668 USD. 

Tone Vays – który dzielił się wieloma ostrzeżeniami na temat rynku niedźwiedzia dla wiodącej kryptowaluty w poprzednich miesiącach – powtórzył swój “najbardziej optymistyczny” cel dla niedźwiedzi poniżej 5000 USD. Miało to miejsce w technicznej prognozie dla BTCUSD jaką Vays udostępnił w na Twitterze. 

“Minęło sporo czasu, odkąd publikowałem wykres BTCUSD taki jak ten”, napisał w komentarzu, kontynuując:
“… Mój najbardziej optymistyczny niedźwiedzi cel dla Bitcoina utrzymuje się na poziomie 4.975 USD w pierwszej połowie lipca. Zaktualizuję moje % oczekiwania na przyszłe cele, kiedy ten ostanie osiągnięty.”

Traderzy wydawali się zaskoczeni spadkiem kursu Bitcoina w ciągu weekendu, podczas gdy pozostali z branży kryptowalut wiedzieli, że giełda w Korei Południowej stała się celem ataku hakerskiego.

Dla Vaysa, atak hakerski ma niewielki wpływ na długoterminowe fundamenty – które wydają się powtarzać zachowania Bitcoina po tym, jak osiągnął on poprzednie szczyty pod koniec 2013 roku.

Nie tylko cena, ale względny wskaźnik siły (RSI), MACD i Stochastic potwierdzają trend i “przedstawiają identyczną perspektywę dla Bitcoina z tym co działo się pod koniec sierpnia 2014-go roku”, mówił Vays.

Początkowe reakcje na ponowne pojawienie się perspektywy mówiącej o tym, że Bitcoin może spaść poniżej 5000 USD po raz pierwszy od października 2017 r., koncentrują się na postrzeganiu głównego nurtu.

Wraz z publikacjami na temat ataku hakerskiego m. in. przez Bloomberg i The Wall Street Journal pojawiła się masowa wyprzedaż. Jeden z użytkowników Twittera porównał tę sytuację do tej z 2014-go roku, kiedy doszło do ataku na Mt. Gox.  Tony Vays dodał tylko: “Poczekaj miesiąc lub dwa, jeśli cena BTC będzie o połowę niższa, ponownie usłyszysz to wszystko.”Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here