Naga MarketsTone Vays: Bitcoin wzrośnie do 50 tys. dol., najpierw jednak niewielka korekta kursu BTCTone Vays, doświadczony strateg z rynku kryptowalut, mówi, że ruch na rynku, który spowodował, że bitcoin przekroczył opór 12 000 USD, jeszcze się nie skończył.

  • Tone Vays sugeruje, że BTC nadal będzie rósł.
  • Twierdzi, że teraz cenę napędza FOMO.
  • Dodaje, że realna jest jednak korekta kursu do 11 500 USD.

Tone Vays: bitcoin rośnie dzięki FOMO

Vays podkreśla, że BTC nadal jest w trójkącie na wykresie i w jego ramach jeszcze “możemy się cofnąć”. Dodaje jednak, że w tej chwili “jest jeszcze wystarczająco FOMO” (strachu przed przegapieniem inwestycji), aby cena BTC urosła dużo powyżej 13 000 USD.

Dodał jednak, że gdy tylko kurs bitcoina zbliży się do następnego poziomu oporu na pułapie 14 000 USD, uczestnicy rynku zaczną realizować swoje zyski. W efekcie wykształci się zapewne konsolidacja, ale realny jest też spadek aż do 12 000 USD lub nawet do 11 500 USD.

Bitcoin nadal będzie drożeć

Chociaż Vays dostrzega wspomnianą korektę na horyzoncie, od dłuższego czasu jest optymistą w stosunku do najbardziej dominującej kryptowaluty na świecie. Dodaje, że teraz najpewniej “zamkniemy miesiąc drugim najwyższym wynikiem” w historii BTC i będziemy mieli szansę na dalsze wzrosty.

– Jestem teraz cholernie byczy. Nie wiem, czy to głupie, czy nie, ale jestem cholernie nastawiony na wzrosty. Nie byłem w takim stanie od początku 2017 roku – dodał.

Jeśli chodzi o jego długoterminową prognozę dot. ceny BTC, weteran giełdy wierzy, że kryptowaluta może zacząć mocno drożej w ciągu sześciu miesięcy.

– Bądźmy tutaj rozsądni. Powiedzmy, że mamy ruch o 300 proc.. To prowadzi nas do 50 000 USD – mówił.

Co wydarzy się potem?

Widzę 50-proc. spadek, co oznaczałoby [kurs po] około 20 000 – 25 000 USD – prognozuje.

Następnie znów cena wróci do obszaru ok. 50 000 USD. Stamtąd BTC teoretycznie może wspiąć się do 150 000 USD, choć tu Vays jest już ostrożny. Jak długo czasu to zajmie? Zdaniem Tone’ego ma mieć to miejsce “przed następnym halvingiem”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here