Naga MarketsTone Vays: bitcoin wzrośnie do 14 000 USD. 20 000 USD przebije w 2021 r.
Tone Vays

Tone Vays, doświadczony strateg i inwestor na rynku krytowalut, jest optymistycznie nastawiony w kwestii przyszłego kursu bitcoina.

  • Vays twierdzi, że za 1 BTC będziemy wkrótce płacili aż 14 000 USD.
  • W 2021 r. cena może wzrosnąć do 20 000 USD.
  • Dodaje też, że jego prognoza może okazać się zbyt niedźwiedzia.

Vays: BTC po 14 000 USD

Vays uważa, że BTC wkrótce wzrośnie do 14 000 USD. Następnie spodziewa się, że wiodąca kryptowaluta powróci do pułapu 10 700 USD pod koniec tego roku, a następnie zaatakuje rekordowe poziomy na wykresie około 20 000 USD, co ma mieć miejsce w pierwszej połowie 2021 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jego zdaniem bańka na BTC wyczyści rynek z mniej wartościowych projektów.

– Ludzie nadal wierzą w śmieci, takie jak DeFi i wiele innych słabych coinów, a najwyraźniej pojawiają się nowe [takie projekty]. Ludzie wciąż niczego się nie nauczyli. Więc bitcoin będzie latał pod radarem, będziemy mieć duży 40-proc. spadek, shitcoiny spadną o 60-70 proc., a potem bitcoin znów wzrośnie. To cały cykl od nowa – uważa.

Przegram zakład!

Vays mówi też, że bitcoin radził sobie w tym roku lepiej, niż on sam początkowo przewidywał. W związku z tym wie, że jego prognoza kursu może okazać się nawet zbyt niedźwiedzia.

Oto moja prognoza: jestem prawie pewien, że przegram zakład, a bitcoin utrzyma się w tym roku przez ponad 90 dni powyżej 10 000 USD. Jestem przekonany, że przegram ten zakład, co jest w porządku. Na własny koszt mogę zjeść z przyjacielem niezłą, drogą kolację – dodaje i sugeruje, że ATH możemy uzyskać o wiele wcześniej.

W momencie pisania tych słów za 1 BTC na giełdach kryptowalut płaci się aż 11 673 USD, co przekłada się na nieznaczny spadek kursu o niecały 1 proc. w skali doby. Z kolei 1 ETH kosztuje 390 USD, czyli 0,7 proc. mniej niż 24 h wcześniej.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here