Naga MarketsTone Vays, doświadczony i znany strateg oraz trader z rynku kryptowalut, mówi, że bitcoin może być teraz na drodze do osiągnięcia nowego ATH na wykresie . Bardzo byczym sygnałem było dla niego przebicie poziomu 11 000 USD. Dodaje jednak, na co należy teraz zwracać uwagę.

  • Tone Vays twierdzi, że bitcoin idzie w kierunku nowego ATH.
  • Tłumaczy, na co dziś zwracać uwagę, analizując kurs.

Tone Vays: BTC idzie po swoje!

Analityk twierdzi, że rosnąca dominacja bitcoina na rynku sugeruje, że król kryptowalut jest gotowy do rozpoczęcia trwałego trendu wzrostowego, który różni się od parabolicznego wzrostu, który zakończył się w 2019 roku.

Tak długo, jak ten trend będzie się utrzymywał, będę bardzo optymistyczny w kwestii bitcoina. Myślę, że bitcoin cofnie się do 10 000 USD. Następnie może szybko wznieść się do nowego rekordowego poziomu, podobnie jak złoto. (…) Nie dotykam mojej pozycji HODL – tłumaczy. – Sprzedawałem swoją pozycję HODL w 2019 roku, aby opłacić rachunki z góry, ponieważ nie ufałem temu wzrostowi do 14 000 USD. Ufam, że ten rajd pójdzie znacznie wyżej. Jestem teraz o wiele bardziej byczo nastawiony niż na początku 2019 roku – dodaje.

Kluczowy poziom

Aby byki na rynku bitcoina zdominowały rynek, muszą jednak, jak twierdzi Vays, utrzymać się powyżej kluczowej linii na poziomie 10 000 USD.

– Potrzebuję pełnej świecy powyżej linii trendu. To jest początek. Wygląda na to, że ta świeca zaczyna się i kończy powyżej linii trendu. To jest krok numer jeden do trwałego przełamania linii trendu – uważa trader.

Dziś bykom udało się przełamać linię trendu. To bardzo dobry początek nowej hossy, ponieważ “świeca musiałaby bardzo spaść, aby wrócić poniżej linii trendu”, dodaje inwestor.

Nie musimy pozostawać powyżej tego przez wiele tygodni. Jeśli ta świeca zamknie się powyżej 10 000 dolarów w skali tygodnia, to mi wystarczy – dodaje Vays.

W chwili pisania tego tekstu za 1 BTC na giełdach płaci się ok. 10 900 USD, czyli 6,7 proc. więcej niż 24 h wcześniej.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here