Naga MarketsW bardzo ciekawej rozmowie Tomasz Jaroszek, bloger znany z kanału Doradca.tv opowiada o wizycie w Omaha na dorocznym zjeździe akcjonariuszy amerykańskiej spółki Berkshire Hathaway Inc., gdzie wybrał się z Przemysławem Gerschmannem z Equity Magazine.


USA okazuje się być zupełnie innym światem jeśli chodzi o zebrania akcjonariuszy. Jako, że od wielu wielu lat trwa tam hossa, a w szczególności na akcjach Berkshire Hathaway, zgromadzenie to cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Jest ono tak duże, że do Omaha bilety lotnicze w tym czasie są bardzo drogie i Tomasz Jaroszek z Przemysławem Gerschmannem musieli dojechać z Chicago autobusem.

Dzięki tej wizycie Tomasz zmienił też nieco swoje podejście do inwestowania i teraz bardziej jest skłonny do inwestowania w wartość i w samą spółkę, a nie w krótkoterminowe czy nawet średnioterminowe zmiany na kursie. Rozmowa dotyczyła też perspektyw kursu CD Projekt i tego, że jest on grany pod “newsy” czyli pod wydanie czy wręcz samo pojawienie się informacji o premierze Cyberpunka. Tomasz zaprasza również na Cuffsy i na swoje dwa wykłady na tej konferencji. Jest on zawsze świetnie przyjmowany i na pewno nikt kto przyjedzie do Krakowa 22-23 marca nie będzie żałował.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here