Naga MarketsTomasz Grabowski został powołany do zarządu AgoryTomasz Grabowski dołączył do zarządu Agory. Będzie nadzorował m.in. pion technologii, podała spółka.

Agora z nowym członkiem zarządu

“Zarząd powołał do swojego grona w drodze kooptacji Tomasza Grabowskiego ze skutkiem na dzień 1 czerwca 2021 r. W zarządzie Agory będzie on nadzorować pion technologii, działy technologiczne odpowiedzialne za rozwój funkcjonalności dla Gazeta.pl i Wyborcza.pl oraz rozwój innowacji technologicznych i dział Big Data” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tomasz Grabowski od ponad 24 lat zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania strategicznego, cyfryzacją przedsiębiorstw oraz zarządzaniem obszarem IT i sprzedażą. Przez ostatnie niemal 10 lat związany zawodowo z firmą Accenture, w ostatnim czasie – w latach 2017-2020 – był dyrektorem zarządzającym, pełniąc rolę szefa rynku telekomunikacyjnego, mediów i technologii, oraz nadzorował pracę Warszawskiego Centrum zaawansowanej analityki. Poprzednio pracował jako partner i doświadczony menedżer w innych międzynarodowych oraz polskich firmach doradczych. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, podano także.

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, spółki Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz AMS działającej na rynku reklamy zewnętrznej, a także wydawcą “Gazety Wyborczej” i czasopism oraz portali i serwisów internetowych. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego radia Tok FM. Działa na rynku książek, wydawnictw muzycznych i filmowych oraz gastronomicznym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here