Naga MarketsTomasz Cudny został powołany na prezesa zarządu JSWWarszawa, 27.08.2021 (ISBnews) – Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) powołała Tomasza Cudnego na prezesa w ramach X kadencji zarządu, podała spółka.

„Ponadto rada nadzorcza spółki podjęła uchwały dotyczące:1. Powierzenia panu Tomaszowi Cudnemu pełnienia obowiązków zastępcy prezesa zarządu ds. technicznych i operacyjnych od dnia 28 sierpnia 2021 roku do dnia 31 sierpnia 2021 roku. W tym okresie pan Tomasz Cudny pozostaje również prezesem zarządu JSW.

2. Powierzenia panu Tomaszowi Cudnemu pełnienia obowiązków zastępcy prezesa zarządu ds. rozwoju od dnia 28 sierpnia 2021 roku do dnia powołania zastępcy prezesa zarządu ds. rozwoju. W tym okresie pan Tomasz Cudny pozostaje również prezesem zarządu JSW” – czytamy w komunikacie.

Tomasz Cudny był wcześniej m.in. prezesem Taurona Wydobycie i Katowickiego Holdingu Węglowego.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here