Naga MarketsVSA Trader ConferenceNiezmiernie miło jest nam ogłosić, że portal Comparic.pl został partnerem wspierającym VSA Trader Conference.

To pierwsza w Polsce i jedyna w Europie konferencja, której uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość spotkać na żywo Toma Williamsa – samego twórcę metodologii Volume Spread Analysis, coraz bardziej znanej oraz cenionej metody analizy rynku.

Sama konferencja odbędzie się 25 Października 2014, ale już 15 września 2014 r. o godz. 19:00 odbędzie się webinar “Zobacz wyniki projektu żółwia Rafała Glinickiego“. Będzie to również webinar wprowadzający do październikowej konferencji VSA Trader Conference.

Liczba miejsc na webinarze jest ograniczona, aby mieć pewność, że znajdziesz się na liście uczestników zarezerwuj miejsce już dziś. Zapisz się na Webinar tutaj.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Na portalu comparic.pl niedawno szczegółowo opisywaliśmy Volume Spread Analysis przy okazji wywiadu z Rafałem Glinickim, który również będzie jednym z prelegentów konferencji. Jeżeli ktoś nie miał okazji przeczytać wywiadu to polecam: Wywiad z Rafałem Glinickim – propagatorem Volume Spread Analysis (VSA) cz.1 i tutaj cz.2, gdzie szerzej omawiany jest temat VSA,

Obok wspomnianych Toma Williamsa oraz Rafała Glinickiego trzecim prelegentem jest Gavin Holmes.

W konferencji weźmie udział kilkuset inwestorów stosujących metodologię Volume Spread Analysis, skupionych wokół organizacji VSA Trader. Będą to aktywni uczestnicy rynków kapitałowych inwestujący na giełdzie i wykorzystujący analizę wolumenu przy podejmowaniu swoich decyzji inwestycyjnych.

konf-logo-kolor

Będzie to znakomita okazja do rozmowy oraz bezpośredniej wymiany doświadczeń z praktykami rynku, którzy na co dzień używają analizy wolumenu i ceny oraz z innymi uczestnikami rynku.

Podczas konferencji jej uczestnicy poznają praktyczne aspekty mechaniki rynku, które pozwolą dokładnie zrozumieć związek przyczynowo-skutkowy zachowania ceny danego waloru oraz otrzymają narzędzia, umożliwiające wykorzystanie tej wiedzy do zawierania transakcji.

Powyższa informacja pochodzi od organizatora konferencji – VSA TRADER Sp. z o.o. Comparic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiału przedstawionego powyżej, a także za treści prezentowane w trakcie konferencji przez jej prelegentów oraz inne osoby.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here