Naga MarketsEthereum, bezlitośnie doganiane przez Ripple pod względem kapitalizacji rynkowej stoi na progu kolejnego rynku byka – uważa założyciel Fundstrat, Tom Lee. Jeden z bardziej popularnych analityków na Wall Street prognozuje, że cena ETH dobije do $1900 przed końcem 2019 roku. 


W swojej ostatniej nocie do inwestorów Lee zwraca uwagę na przesadnie negatywny sentyment wokół Ethereum, który jego zdaniem będzie bazą przyszłych wzrostów popularnej kryptowaluty.

Swoją byczą prognozę podpiera historią – dotychczas altcoiny, które pozostawały za rynkiem o więcej niż dwa odchylenia standardowe (tak jak to ma miejsce teraz w przypadku Ethereum) dynamicznie zawracały swój trend.

Dotychczasowe all time high Ethereum zostało ustanowione 13 stycznia tego roku na poziomie $1424,30. W momencie pisania tego artykułu za jedno ETH płacono niecałe 226 dolarów. Gdyby prognoza Lee rzeczywiście miała się spełnić, oznaczałoby to wzrost wyceny popularnej kryptowaluty o ponad 521%.

źródło: TradingView

Ethereum nie jest jedyną kryptowalutą co do której znany analityk przejawia bycze zapędy. Zdaniem Lee również Bitcoin powróci do wzrostów i przetestuje swój szklany sufit na poziomie $20 tys.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here