Naga MarketsJeden z największych strategów Wall Street – Thomas Lee, przewiduje znaczny wzrost ceny Bitcoina i to na chwilę po 50% przecenie jaką kryptowaluta zaliczyła od szczytu z grudnia 2017 r. 

W obecnym roku notowania Bitcoina w relacji do dolara amerykańskiego mają osiągnąć wg. Lee poziom $25.000. Kolejne lata, aż do 2022 mają przynosić wzrost o następne 25 tys. USD, co do końca modelowanego okresu daję wartość $125.000.

Oczekujemy, że główny dołek na Bitcoinie ustalony zostanie na poziomie 9 tys. USD, a my w okolicach tego poziomu będziemy agresywnymi kupującymi” – podaje Lee w raporcie z czwartku (18.01.2018 r.). Dodatkowo uważa on, że poziom $9.000 stanowi najlepszą okazję do kupna w tym roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nieco odmiennego zdania są w tej kwestii analitycy Citi, którzy uważają, że notowania Bitcoina mogą jeszcze osunąć się do $5.000: Citi: Bitcoin może spaść do $5 tysięcy >>

Z kolei John McAfee, twórca popularnego systemu antywirusowego podbija stawkę twierdząc, że w przeciągu trzech lat Bitcoin wart będzie $500 tysięcy >>

Nie tylko Bitcoin

Bycze nastawienie Toma Lee nie dotyczy tylko Bitcoina. Zwraca on bowiem uwagę jeszcze na trzy inne kryptowaluty. Mowa tu Ethereum, Ethereum Classic oraz Neo.

Oparte na blockchainie Ethereum (ETH), które daje jeszcze więcej możliwości od Bitcoina, m.in. za sprawą inteligentnych kontraktów pozwalających na bardziej złożone transakcje również ma wzrosnąć. Lee uważa, że do końca roku ta kryptowaluta osiągnie cenę 1.900 USD,  co daje prawie 90% wzrost od dzisiejszych notowań, które plasuję się na poziomie nieco wyższym niż $1.000.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Kolejna kryptowaluta, która wedługa Toma Lee ma szansę na wzrost, to Ethereum (ETC) Classic, uważana przez niego z hybrydę Bitcoina oraz Ethereum. Zwyżka może do końca roku sięgnąć 60 dolarów, przy obecnych notowaniach bliskich poziomowi 31 USD.

Neo (NEO), to ostatnia kryptowaluta, którą Lee umieścił w swoim raporcie. Jej dzisiejsze notowania (19.01.2018 r.) wynoszą około $146, natomiast do końca roku ich wartość może osiągnąć poziom 225 USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here