Naga MarketsTokeny inwestujące w piłkarskie talenty. Marcin Krzywicki, SPORTIS.PROSPORTIS.PRO to dynamicznie rozwijająca się marka, która zrzesza pod sobą piłkarskie akademie na terenie całego kraju. Celem grupy jest stworzenie szkółek, które wykształcą nowe pokolenie wysokiej klasy zawodników. Przed dwoma miesiącami rozpoczął się projekt tokenizacyjny opracowany we współpracy z Mosaico, który pozwala inwestorom na wzięcie udziału w tym projekcie. O tym, jak przebiegła emisja, porozmawialiśmy z przedstawicielem SPORTIS.PRO, Marcinem Krzywickim.

  • W ramach projektu emisji SPORTIS.PRO i Mosaico emitowany jest token TRANSFER. Szczegóły dotyczące projektu dostępne są na stronie Mosaico
  • Organizatorzy chcą pozyskać 1,2 – 4 mln zł i informują o możliwości osiągnięcia nawet sześciokrotnego zwrotu z inwestycji
  • Rozmowę z Marcinem Krzywickim o tym, jak projekt się rozwija, poprowadził redaktor Comparic24.tv, Przemysław TaborW trakcie rozmowy w Comparic24.tv, dopytaliśmy m.in. jak wygląda kadra szkoleniowa w SPORTIS.PRO:

– Kadra szkoleniowa jest cały czas rozbudowywana. Na czele konsorcjum SPORTIS.PRO i obecnie pierwszym trenerem naszego zespołu męskiego jest trener Robert Wójcik, czyli postać znana w Polsce. To trener, który wiele lat spędził w strukturze PZPN szkoląc młodzież w różnych kategoriach wiekowych z różnymi sukcesami. – stwierdził Marcin Krzywicki.

Przed kilkoma tygodniami, firma wyemitowała tokeny TRANSFER, które pozwalają na inwestowanie w piłkarskie talenty. Sportis angażuje w ten projekt pięć tysięcy młodych piłkarzy. Każdy z nich, będąc zawodnikiem akademii wchodzącej w konsorcjum SPORTIS.PRO, ma dostęp do wysokiej jakości treningów, najlepszych trenerów, sparingów międzyklubowych, obozów piłkarskich i mentoringu.

Zobacz również: SPORTIS.PRO i Mosaico emitują token TRANSFER. Chcą tokenizować młode talenty piłkarskie

Token TRANSFER to zakontraktowany 40% udział w przychodach tytułem: ekwiwalentu za wyszkolenie, mechanizmu solidarności PZPN, mechanizmu solidarności FIFA, transferów bezpośrednich.

Każda kampania będzie reprezentowała kolejnych wyselekcjonowanych piłkarzy. Pierwsze transfery reprezentowanych przez token TRANSFER planowane są na 2025 rok. Po 3 latach od zakończenia zbiórki inwestor dostanie możliwość spieniężenia swoich tokenów.

SPORTIS.PRO gwarantuje skup części z wyemitowanych tokenów po cenie zwaloryzowanej o 16% względem ceny zakupu. To znaczy, że zawsze po trzech latach inwestor może wyjść z kwotą inwestycji powiększoną o 16%, albo może grać dalej i uzyskać nawet 6-krotny zwrot z inwestycji.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs neuca | pkn orlen cena akcji | cfd jak działa | akcje pgnig prognozy | kurs kghm | wti | aktualny kurs dolara australijskiego |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here