Naga MarketsTomasz Rozmus
Tomasz Rozmus z Tokeneo

Tokeny personalne, tokeny firmowe, crowdfunding udziałowy – terminy te w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność. Na ich temat w programie Szymona Machalicy wypowiadał się Tomasz Rozmus, prezes giełdy Tokeneo. W materiale poruszono tematykę RahimCoina, BentynCoina oraz tokenów firmowych, które mogą pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom w pozyskaniu kapitału – szczególnie w momencie, gdy wspomniane podmioty są zbyt małe, aby starać się o debiut na tradycyjnej giełdzie.


Kryptowaluty mogą zmienić spojrzenie na całą branżę inwestycyjną i codzienne życie

Tomasz Rozmus jest przekonany, że crowdfunding udziałowy w połączeniu z tokenami firmowymi, może dać niedużym przedsiębiorstwom niepowtarzalną szanse na pozyskanie kapitału. W ostatnich miesiącach rynek był świadkiem, że Polscy inwestorzy chętnie „zrzucają się” na realizację ciekawie zapowiadających się projektów i innowacyjnych pomysłów, w zamian za cząstkę praw własności lub praw autorskich. Jest to ciekawa okazja głównie dla startupów i niewielkich przedsiębiorstw, dla których pozyskiwanie kapitału poprzez tradycyjną emisję akcji lub debiut giełdowy jest zbyt kosztochłonne.

Te artykuły również Cię zainteresują
To również może Cię zainteresować: RahimCoin – relacja z wypłaty pierwszej dywidendy z człowieka

W materiale poruszono również kwestie tokenów personalnych, na przykładzie RahimCoina oraz BentynCoina emitowanych kolejno przez Rahima Blacka oraz Szczepana Bentyna. Warto podkreślić, że własny token personalny emitował również polski pięściarz, Przemysław Saleta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here