Naga MarketsTokeneo, o której to giełdzie już pisaliśmy na naszych łamach, wystartowała z wersją beta swojej platformy. Oprócz tego firma rozpoczęła już własne ICO.


Projekt rozwija się, jak widać, w bardzo dynamiczny sposób.

Giełda, ICO i plany na przyszłość

Firma donosi o kilku przełomowych wydarzeniach:

“Po pierwsze – wystartowaliśmy z sukcesem (i wydaje się nam ważne, żeby to podkreślić) satelitarny produkt – Tokeneo.cash. W skrócie – jest to kantor, który umożliwia osobom nieposiadającym kryptowalut założenie swojego pierwszego wirtualnego portfela i dokonywanie tam transakcji oraz udział w naszym ICO.

O tym jak działa to narzędzie, jakie ma funkcjonalności oraz jak z niego korzystać, pokazywaliśmy niedawno w jednym z odcinków naszego programu: Bitcoin Sofa, który znajdziecie pod TYM LINKIEM.

Po drugie – uruchomiliśmy zbiórkę ICO, która – zgodnie z założonym planem – wystartowała 8 października 2018 roku. Koniec tego projektu planowany jest na dzień 30 grudnia 2018. Więcej o przyświecającej nam idei oraz całej koncepcji, dowiecie się w TYM MIEJSCU.

Po trzecie – zaplanowaliśmy naszą przyszłość, którą z dużym prawdopodobieństwem potrafimy przewidzieć i oszacować.”

Jak podkreślają twórcy Tokeneo w najbliższym czasie będą “prowadzić intensywną promocję za pośrednictwem influencerów,(…) a także portali branżowych i social mediów”. To nie koniec fascynujących zapowiedzi ponieważ, jak sami uważają, “końcówka 2018 roku będzie dla nas niezwykle pracowita, bowiem to właśnie wtedy planujemy wprowadzić wspólną identyfikację wizualną wszystkich produktów z „rodziny Tokeneo”.

Giełda

To nie koniec atrakcji, dochodzimy wręcz do dania głównego:

“Wersja beta naszego projektu jest już dostępna online pod adresem: tokeneo.com. Mogą z niej korzystać wszyscy chętni użytkownicy, którzy chcą sprawdzić i „przeklikać” wszystkie jej funkcjonalności.

Głównym zadaniem wersji beta będzie pokazanie ogólnego kierunku rozwoju całej platformy. Da ona również możliwość rejestracji oraz bezpośredniego kontaktu z naszym supportem (działem wsparcia).”

Tokeneo jest też otwarte na sugestie od klientów:

“Bez Was – a zatem pierwszych użytkowników –  nie ruszymy do przodu, bowiem chcąc stać się najlepszym graczem na rynku, musimy zebrać odpowiedni feedback. Nie wiemy jak sprawdzą się zaproponowane przez nas funkcjonalności oraz jak Waszym zdaniem wygląda interface wersji beta. Może coś należy poprawić, coś innego wdrożyć? Jeżeli widzicie jakieś niedoskonałości – śmiało, dajcie znać!”

Start docelowego produktu – Tokeneo 1.0 – zaplanowany jest na pierwszy kwartał 2019 roku. Prace planowane na najbliższe miesiące obejmą m.in. poprawki programistyczne (frontend, backend), sprawdzenie wszelkich standardów bezpieczeństwa (security) oraz rebranding: zarówno kantoru tokeneo.cash, jak i portalu tokeneo.blog.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here