Naga MarketsO współpracy Tokeneo z Polską Fabryką Wódek Old-Distillery poinformowała ta pierwsza firma na swoim blogu 19 września 2018 roku.


Polska Fabryka Wódek Old-Distillery zdecydowała się na tokenizację swojego zakładu na sumę 25 milionów dolarów. Spółka z Poznania zainwestowała w najnowocześniejszą linię produkcyjną i postawiła na rynek kryptowalut, jako źródło finansowania.

Polish Vodka Coin

Obie strony zadeklarowały chęć współpracy, w celu realizacji działań prowadzących do listowania tokenu: Polish Vodka Coin. Emisja kryptowaluty odbędzie się na giełdzie Tokeneo.

“List intencyjny w tej sprawie został właśnie podpisany.” – informuje Tokeneo.

Old-Distillery ma najnowocześniejszą w Polsce linię do rozlewania alkoholi, a do samej fabryki należą m.in takie marki jak Paderewski i Maxus – znane na całym świecie wódki klasy premium.

ETO zamiast ICO

Co ciekawe, warto zaznaczyć, że fabryka nie zdecydowała się na ICO, a alternatywny wobec niego proces ETO. Oznacza to, że do tokenu będą przypisane dodatkowe prawa (m.in prawo do partycypowania w zyskach firmy w przypadku sprzedaży marki).

“Bardzo się cieszymy i dziękujemy za zaufanie. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie długa i owocna. Witamy na pokładzie!” – podkreślają swój entuzjazm osoby odpowiedzialne za tokenizację.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Samo Tokeneo jest giełdą kryptowalut i tokenów, w której każdy z inwestorów ma swój udział w zyskach. Start ICO projektu jest planowany na 8 października.

Założyciele podkreślają, że ich celem jest zbudowanie ekosystemu usług kryptowalutowych. Giełda ma być jego centrum. Poza nią ma funkcjonować kantor online Tokeneo.cash umożliwiający szybką wymianę tokenów bez dodatkowej weryfikacji tożsamości oraz pierwszy polski fundusz kryptowalutowy Cryptoinvestia, ułatwiający wejście na rynek osobom dopiero zaznajamiającym się z technologią Blockchain. Dodatkiem jest portal newsowo-edukacyjny  Tokeneo.blog.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here