Naga MarketsTokeneo, firma działająca na rynku kryptowalut, otwiera pierwszą w Polsce giełdę kryptowalut, którą będzie można… kupić. Każda osoba, która będzie posiadać tokeny TEO, będzie uczestniczyć w podziale zysków z transakcji na giełdzie i codziennie otrzyma 50% wypracowanego zysku. 


Tokeneo podzieli się zyskiem z użytkownikami

 Celem powstania giełdy jest stworzenie systemu umożliwiającego inwestorom realny udział w sukcesie platformy. Wypłaty będą proporcjonalne do zaangażowania użytkowników w platformę, wyrażonego liczbą zdeponowanych na giełdzie tokenów TEO. Wygenerowane zyski będą dystrybuowane cyklicznie po zamknięciu każdego dnia.

50% opłat transakcyjnych będzie automatycznie przekazywana na portfele naszych użytkowników. Posiadając TEO będzie można „kopać” kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt kryptowalut jednocześnie. Oczywiście, po przekazaniu udziałów, użytkownicy będą mogli nimi swobodnie dysponować – komentuje Tomasz Rozmus, CEO Tokeneo.

By dołączyć do systemu wystarczy zarejestrować konto na stronie giełdy Tokeneo https://market.tokeneo.com/en i dokonać najmniejszego nawet depozytu TEO. To nie wszystko. 1000 osób, które jako pierwsze pomyślnie przejdą proces rejestracji i weryfikacji, otrzyma po 100 tokenów TEO. Posiadacze tokenów TEO otrzymają 50% uzyskanego dochodu giełdy.

Bezpieczeństwo inwestorów priorytetem

 System dywidend został tak skonstruowany, by zminimalizować ryzyko kursowe i ograniczyć manipulacje na rynku TEO. 90% tokenów pozostanie w rękach inwestorów, co przyczyni się do obniżenia ryzyka i zwiększy komfort inwestycyjny uczestników zbiórki.  Zostaną stworzone warunki umożliwiające wymianę informacji pomiędzy inwestorami a Tokeneo.

Zależy nam by jak najwięcej osób mogło zarabiać dzięki naszej platformie, dlatego nie będziemy stosować żadnych ograniczeń ilościowych ani jakościowych wobec naszych użytkowników. W Tokeneo każdy inwestor jest mile widziany – podsumowuje Rozmus.

Rejestracja na giełdę rusza już 5 września. Od tego momentu każdy nowy użytkownik będzie przechodzić proces weryfikacji. Obejmuje on przesłanie zdjęcia paszportu lub dowodu osobistego z obu stron oraz zdjęcie „selfie” z dokumentem.

Nie ma ograniczeń i wymogów co do ilości nabywanych tokenów TEO. Nawet najmniejsza ilość wystarczy, by mieć udziały w giełdzie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here