Naga MarketsTokeneo łączy się z Sapiency Rahima Blaka. Oba projekty mają ze sobą współpracować w kwestii emisji i promocji tokenów personalnych.

Tokeneo to dziś platforma, która łączy w sobie giełdę kryptowalut, kantor i portal newsowy. Z kolei Sapiency Rahima Blaka zajmuje się tokenami personalnymi. Teraz oba podmioty łączą siły.

“Wierzymy, że wraz z aplikacją i kryptowalutą Sapiency oraz giełdą Tokeneo możemy stworzyć niesamowite i niepowtarzalne wspólne środowisko dla przyszłych projektów innych ludzi. Stanie się ono niejako podwaliną pod nową ekonomię. To są właśnie te elementy, które nas połączyły. Zobaczyliśmy, że zmierzamy do tego samego celu.

Dzięki naszemu wspólnemu systemowi ludzie stokenizowani w aplikacji będą mogli wejść na giełdę Tokeneo za pomocą kryptowaluty Sapiency. To daje nam przepływ zarówno w aplikacji jak i na giełdzie. Razem, skupiając się na swoich produktach jesteśmy w stanie dać użytkownikom jeszcze lepszy system”

– twierdzi Rahim Blak.

Synergia Tokeneo z Sapiency

Co ta współpraca oznacza dla Tokeneo? Fuzja z Sapiency pozwoli w znacznym stopniu zwiększyć obroty nie tylko giełdy, ale także kantora. Dodatkowo krok ten przyczyni się do pozyskania większej ilości userów w całym ekosystemie platformy. Firma otwiera się tym samym na nowy segment rynku, jakim są tokeny – personalne, firmowe, dzieł sztuki i inne.

Głównym powodem fuzji jest produkt tworzony przez zespół Blaka o roboczej nazwie „tokenizer”. Ma on pozwolić zarówno na szeroką tokenizację, jak i przeprowadzanie ICO. W obecnych warunkach rynkowych stworzenie i prowadzenie ICO to koszt rzędu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Oba projekty rozwiążą problem wysokiej bariery wejścia do tokenizacji i przeprowadzania ICO. Oba teamy chcą stworzyć bezpłatną aplikację, w której będzie pobierany jedynie procent od zgromadzonego kapitału. 

Szczegóły współpracy

W wyniku fuzji Sapiency obejmie 6% udziałów w Tokeneo, a Tokeneo obejmie 6% udziałów w Sapiency. Dodatkowo spółki te utworzą wspólny podmiot z dedykowanym zespołem do rozwijania platformy ICO służącej do tokenizacji projektów od założenia tokena, poprzez jego dystrybucję aż do trafienia na giełdę. Fuzja opiewa na kwotę 250 tysięcy złotych, które Tokeneo wypłaci Sapiency w dwóch transzach.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here