Naga MarketsTokeneo jest giełdą kryptowalut i tokenów, na której każdy z inwestorów (posiadaczy tokenów TEO) ma swój udział w zyskach. Start ICO projektu jest planowany na 8 października.


Celem zespołu Tokeneo jest zbudowanie ekosystemu usług kryptowalutowych. Giełda ma w założeniach być jego centralnym – ale nie jedynym! – elementem. Złoży się na niego też kantor online Tokeneo.cash umożliwiający szybką wymianę tokenów bez dodatkowej weryfikacji tożsamości oraz pierwszy polski fundusz kryptowalutowy Cryptoinvestia, ułatwiający wejście na rynek osobom dopiero zaznajamiającym się z technologią Blockchain. Uzupełnieniem projektu jest portal newsowo-edukacyjny  Tokeneo.blog. Zdaniem twórców tak szerokie podejście jest dziś koniecznością na rynku walut cyfrowych.

Sprawiedliwość dla wszystkich!

Tokeneo ma opierać się na zasadzie równego podziału zysków pomiędzy giełdą a jej inwestorami. Jak w praktyce ma to wyglądać?

– Cała prowizja od transakcji w ramach naszego systemu w 50% będzie automatycznie przekazywana na portfele naszych użytkowników – wyjaśnia Tomasz Rozmus pomysłodawca Tokeneo – Osiągnięte zyski mogą być zbierane przez inwestorów w formie wszystkich tokenów dostępnych na giełdzie. Posiadając TEO można tym samym de facto zarabiać w kilku, a nawet kilkudziesięciu kryptowalutach jednocześnie. Po przekazaniu udziałów użytkownicy będą mogli nimi swobodnie dysponować. Zyski będą też proporcjonalne do ich zaangażowania w platformę wyrażonego ilością posiadanych na naszej giełdzie tokenów TEO. By dołączyć do naszego systemu wystarczy zarejestrować u nas konto i dokonać najmniejszego nawet depozytu TEO. Rozliczanie benefitów będzie miało miejsce regularnie po zamknięciu każdego dnia.

Krypto-lekcja demokracji

Jeśli to dla kogoś mało, Tokeneo wprowadza także ciekawy sposób zarządzania giełdą, który chce oprzeć na głosowaniu za pomocą tokenów.

– Chcemy, by nasi inwestorzy mieli jak największy wpływ na kształt platformy i angażowali się w jej rozwój – ponownie tłumaczy Rozmus.

Giełda nie wyklucza też okresowych airdropow tokenów pozyskanych w wyniku partnerstw lub jako formy prowizji za otwarcie nowych rynków.

Nie kupuj kota w worku

Co ważne, o ile na rynku ICO ostatnimi czasy zapanował trend organizacji zbiórek środków, w momencie gdy projekt nie jest w ogóle przygotowywany, Tokeneo jest na tym tle przykładem.

– W tym momencie zakończyły się już testy wersji alfa, które obejmowały komunikację pomiędzy portfelami a węzłami poszczególnych kryptowalut. Wdrażamy aktualnie wersję beta silnika handlowego, która pozwoli użytkownikom deponować tokeny. Równolegle postępują prace nad wersją finalną naszej giełdy, której uruchomienie zaplanowaliśmy na początek 2019 roku, ale dołożymy wszelkich starań, by sprawić naszym inwestorom prezent i uruchomić cały system na tegoroczną gwiazdkę – odpowiada na moje pytanie dotyczące etapu budowania projektu Rozmus – Prace nad naszymi satelitarnymi usługami także  postępują zgodnie z planem. Kantor Tokeneo.cash wystartował w tym miesiącu w wersji polskiej i angielskiej, zaś francuska, hiszpańska i niemiecka pojawią się niedługo. Tokeneo.cash będzie usługą szeroko dostępną o międzynarodowym zasięgu. W ostatnich miesiącach, korzystając z dobrej sytuacji na rynkach, dokonywaliśmy intensywnych zakupów tokenów do naszego portfolio i zajmowaliśmy pozycje. Wszystko już jest dopięte na ostatni guzik i gotowe przed kolejnym rynkiem byka, który, jak sądzimy, rozpocznie się jeszcze przed końcem tego roku.

ICO

Token TEO będzie emitowany w standardzie ERC-20 na blockchainie sieci Ethereum. Jego całkowita podaż będzie niezmienna i będzie wynosić 100.000.000. W trakcie publicznego, dwunastotygodniowego ICO inwestorzy będą mogli zakupić 80.000.000 TEO. Pozostałe 20.000.000 zostanie rozdysponowane pomiędzy zespół Tokeneo (10m) partnerów i inwestorów strategicznych (8m). Część przeznaczona zostanie na nagrody w kampaniach bounty (2m).

Aby wziąć udział w ICO należy utworzyć konto na portalu tokeneo.io i dokonać wpłaty w formie jednego z sześciu akceptowanych kryptowalut lub tokenów (BTC, ETH, LSK, WAVES, XLM, NEO). Po zakończeniu zbiórki jednostki TEO zostaną przesłane na podany przez użytkownika podczas rejestracji adres portfela Ethereum.

Start ICO jest zaplanowany na 8 października.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here