Naga MarketsNowa kryptowaluta na giełdzie BitBayExperty to aplikacja do dzwonienia, która łączy ekspertów z osobami poszukującymi wiedzy oraz umożliwia im natychmiastowe rozliczenia w tokenie EXY. Od teraz EXY jest również wymienialny na PLN, EUR i BTC dzięki listingowi na giełdzie BitBay.net. Portal Comparic.pl przekazywał informację już wczoraj, jednak w środę giełda opublikowała oficjalną notę prasową.


Jednym z założycieli Experty jest Kamil Przeorski. Od 2014 razem ze wspólnikiem prowadzą firmę doradczą. W grudniu 2016 roku zgłosił się do nich klient, który chciał stworzyć platformę randkową. Ze współpracy nic nie wyszło, ponieważ klient wybrał innego podwykonawcę.

Kamil Przeorski miał poczucie, że swój czas na wstępny konsulting oddał za darmo. Okazało się, że na rynku nie ma rozwiązania, które pomogłoby spieniężyć jego wiedzę i czas. Wtedy właśnie powstał pomysł, aby stworzyć narzędzie do usług doradczych, ale z natychmiastową płatnością. Prace nad start-upem ruszyły w pełni w maju 2017r.
Zespół Experty wierzy, że wiedza powinna być sprawiedliwie wynagradzana i wykorzystuje do osiągnięcia tego celu blockchain. Płatności i system komunikacji opiera się na w pełni przejrzystej zdecentralizowanej technologii.

Naszą misją jest dostarczenie innowacyjnego rozwiązania związanego z procesem płatności konsultantom, ekspertom i konsumentom online oraz zachęcenie do używania z kryptowalut na skalę globalną poprzez stworzenie intuicyjnej, łatwej w użyciu aplikacji o szerokim zastosowaniu. – mówi Kamil Przeorski.

Wśród ekspertów, którzy już teraz korzystają z Experty i są wynagradzani tokenami znajdziemy ponad 100 przedstawicieli wielu branż. Ich pełna lista jest dostępna tutaj. Nie zabrakło również ekspertów z polski – na aplikacji Experty znajdziemy na przykład Szczepana Bentyna.

Bardzo cieszymy się z faktu, że dwie polskie firmy ze świata kryptowalut mogą tworzyć wspólną przyszłość. Współpraca między BitBay i Experty jest początkiem czegoś większego. Naszą wizją jest stworzenie najlepszego produktu w branży konsultingowej. Kiedy pomyślisz o konsultacjach online, Experty będzie twoim pierwszym skojarzeniem. – dodaje Kamil Przeorski.

Experty ma ogromne ambicje, ale też umiejętności, aby je zrealizować. Bardzo podoba nam się idea aplikacji, dzięki której eksperci są zarówno łatwo osiągalni, jak i doceniani. Miło nam, że to właśnie na BitBay będą mogli obracać zarobionymi tokenami. Mamy nadzieję, że potencjał EXY dostrzegają też nasi użytkownicy – puentuje Justyna Laskowska, CMO w BitBay.

Token Experty to kolejna w tym miesiącu nowość na BitBay – jednej z największych giełd kryptowalut w Europie. W listopadzie na platformie pojawił się token AMLT oraz aplikacja mobilna iOS i Android.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here