Naga MarketsToken KNG na Tenset Gems Launch Platform. Łukasz Żeligowski, CTO Kanga ExchangeKanga Exchange podjęła współpracę z Tenset związaną z tokenem KNG. Na czym będzie ona polegać? W wywiadzie na antenie Comparic24.tv wyjaśnił nam to Łukasz Żeligowski, CTO Kanga Exchange.Kanga Exchange podjęła współpracę z Tenset

W rozmowie na antenie Comparic24.tv spytaliśmy Łukasza Żeligowskiego z Kanga Exchange o współpracę polskiej giełdy z platformą Tenset. Część jego wypowiedzi znajduje się poniżej:

Jest to część naszego planu, który budowaliśmy ponad pół roku. Rozmawialiśmy z platformą Tenset, która przyszła do nas i powiedziała: „Słuchajcie, chcemy żebyście byli naszym drugim projektem, który umieścimy na bardzo ekskluzywnej platformie Tenset Gem Launch Platform”. Drugim, ponieważ pierwszym projektem był Meta Hero, który z wielkim sukcesem został wylaunchowany. – rozpoczął Łukasz Żeligowski.

Notowania tokenu KNG tymczasowo zamknięte

Jedną z konsekwencji ogłoszenia tej kooperacji jest tymczasowe zamknięcie rynku dla tokenu KNG, który pełni także rolę tokenu użytkowego na Kanga Exchange:

Przez 6 miesięcy rozmawialiśmy z ekipą Tensetu i zastanawialiśmy się jakie przygotowania poczynić, co trzeba zrobić i jak to będzie wyglądało. Jedną z naszych trosk było to, że są notowania tokena KNG, to może zdarzyć się po ogłoszeniu tej informacji, że to my będziemy tym projektem launchowanym, może dojść do sytuacji „pump and dump” na rynku. Stwierdziliśmy, że nie chcemy czegoś takiego. Wolimy w jakiś sposób uchronić naszych użytkowników przed takimi skrajnymi emocjami. Postanowiliśmy, że dzień przed ogłoszeniem oficjalnym naszej współpracy zamkniemy rynki. Oczywiście one są zamknięte tylko czasowo. To nie tak, że to na stałe. – zaznaczył Łukasz Żeligowski.

Zobacz również: Dogecoin zabrał mu wszystko. Teraz zaręczyny w NFT pozbawiły go partnerki

Jak zapowiadał CTO Kanga Exchange, ma to być jedynie tymczasowa przerwa. Token KNG nadal jest dostępny np. na Uniswap:

invest

– 27 września ponownie zostanie otwarty KNG, tym razem zdecydowaliśmy się go otworzyć do USDT, czyli tethera. Myślę, że to będzie bardzo ciekawe wydarzenie. Nie chcieliśmy otwierać spowrotem wszystkich par, ponieważ stwierdziliśmy, że musi to na początku być jedna para. U nas do tej pory najpopularniejsza była para ze złotówką, dlatego pewnie, że Kanga działała głównie na polskim rynku. Teraz dzięki tej kampanii, którą mamy z Tenset, mamy nadzieję, że wkroczymy szeroko na rynki zagraniczne. – dodał.

Więcej informacji o kooperacji Kanga Exchange z Tenset w wywiadzie, do którego link znajduje się w odnośniku powyżej.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw akcje notowania | biomed akcje wykres | system blik | cena akcji tauron | eur usd wykres | kurs orange | forex waluty online |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here