Naga MarketsToken Ethereum Name Service (ENS) rośnie o 550% po udanym debiuciueEthereum Name Service (ENS), jedna z najpopularniejszych aplikacji działająca w ramach sieci Ethereum (ETH) obserwuje ponad pięciokrotny wzrost ceny ceny swojego zdecentralizowanego tokenu zarządzania autonomiczną organizacją (DAO) po airdropie (dystrybucji darmowych tokenów) o wartości ponad 500 milionów dolarów.

Ethereum Name Service cieszy się ogromną popularnością

Ethereum Name Service to protokół emitujący niezamienne tokeny (NFT), które mogą reprezentować adresy Ethereum, jak również domeny internetowe. Usługa uruchomiła we wtorek portal airdrop dla swojego nowego tokenu ENS. Airdropy to metoda dystrybucji tokenów, która przyznaje część ze  znajdujących się w obiegu monet adresom Ethereum spełniającym określone parametry, w tym przypadku było to posiadanie NFT ENS.Posiadacze NFT są obecnie uprawnieni do ubiegania się o tokeny, przy czym wielu użytkowników zgłosiło przydziały o wartości przekraczającej 20 tys. dol., a kapitalizacja rynkowa projektu wynosi obecnie ponad 500 milionów dolarów.

Jak informuje na Twitterze użytkownik Adam Davidson, dokonał zakupu domenty adamdavidson.etf za 200 dolarów w dniu 31 października. W zamian w ramach airdropu otrzymał 360 tokenów ENS, które w momencie publikacji jego wiadomości były warte 18 tys. dol.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Posiadacze domen .eth mogą liczyć na tokeny ENS. Nietypowa forma airdropu

Co nietypowe dla airdropów, zrzut wymagał podjęcia szeregu kroków administracyjnych przed złożeniem wniosku o wydanie tokenów, a gwałtowny wzrost cen w ciągu jednej nocy sprawił, że traderzy oczekują wycen na poziomie dziesiątek miliardów.

Proces składania roszczeń rozpoczął się we wtorek o godzinie 01:00 czasu polskiego. Kwalifikowalność i przydział domen Ethereum Name Service zostały określone za pomocą formuły, która brała pod uwagę zarówno czas posiadania domeny ENS przez dany adres, jak i czas jego przyszłej rejestracji.

W pierwszej kolejności, w celu odebrania przydzielonych tokenów, użytkownicy musieli głosować nad czterema artykułami założycielskiej konstytucji zarządzania ENS. Artykuły te dotyczyły zapewnienia, że zarządzający nie mogą odebrać własności w ENS, pozwalając na zmianę cen rejestracji, pozwalając na integrację z innymi konwencjami nazewnictwa oprogramowania, takimi jak DNS, oraz pozwalając na kontrolę nad programem grantów.

Następnie, przed otrzymaniem tokenów, wnioskodawcy musieli przekazać swoje uprawnienia do głosowania. Aplikacje dla delegatów zostały otwarte w zeszłym tygodniu i obejmują niektóre z najpotężniejszych organizacji kryptowalutowych. Token ma już wsparcie Coinbase, amerykańskiego scentralizowanego giganta giełdowego, który nie wystawił tokenów na sprzedaż, ale w najnowszym tweecie informował, że firma będzie uczestniczyć w procesie zarządzania. Według stanu na 9 listopada, Coinbase był największym delegatem:

Interfejs roszczeń, wymóg głosowania i delegowania uprawnień do głosowania przed żądaniem tokenów, a także przebiegająca bez zakłóceń emisja zostały szeroko pochwalone przez społeczność, a niektórzy określili je jako jedne z najbardziej udanych zrzutów w historii kryptowalut.

– ENS jest dla ludzi. Żadnych inwestorów. Zdecentralizowani użytkownicy i społeczność mogą teraz ustawić kluczowe parametry protokołu. To jest właśnie esencja Web 3 – powiedział dyrektor operacyjny Ethereum Name Service, Brantly Millegan.

Token Ethereum Name Service (ENS) w górę o 550%

Token ENS niezwykle zmienny w ciągu pierwszych godzinach od uruchomienia i według giełdy OKEx, cena wyjściowa plasowała się na poziomie około 10 dolarów, zamykając jednak wtorkową sesję na poziomie 42 dolarów. W środę ENS testuje już poziom powyżej 66 dolarów, a aprecjacja w przeciągu niespełna dwóch dni notowań to 550%.

Token Ethereum Name Service (ENS) rośnie o 550% po udanym debiuciue
Notowania ENS na giełdzie OKEx, wykres H1

Wielu traderów dodało płynność do puli Uniswap v3 przed uwolnieniem jakichkolwiek tokenów ENS, co doprowadziło do niezwykle wysokich cen na interfejsie zdecentralizowanej giełdy. W pewnym momencie cena tokenu na zdecentralizowanych giełdach wynosiła nawet kilka tysięcy dolarów:

Po uwolnieniu, użytkownicy dodali płynność do automatycznego animatora rynku (AMM), a wolumen obrotu od tego czasu stale rośnie. Według CoinGecko, token wszedł do 200 najlepszych tokenów pod względem kapitalizacji rynkowej, a także do grona 60 największych pod względem 24-godzinnego wolumenu obrotu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: intercars akcje opinie | allegro giełda | cfd | cena akcji xtb | pknorlen notowania | akcje cyfrowy polsat | de30 dax |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here