Naga Markets

Notowania bitcoins utrzymują się od kilku dni w stosunkowo wąskim przedziale pomiędzy wsparciem w wysokości 45 750 dolarów, a oporem w rejonie 48 000 dolarów. Wartym podkreślenia jest jednak, że tego typu konsolidacje są zwykle formacjami korekcyjnymi co oznacza, że rynek wybija z nich częściej w kierunku zgodnym z wcześniejszym ruchem, co w tym konkretnym przypadku determinować może dalsze spadki nawet poniżej 41 tysięcy dolarów.

Za potencjalnymi spadkami kursu bitcoina przemawia też aktualna sytuacja na interwale dziennym. Zauważymy tam bowiem, że notowania najstarszej z walut wirtualnych już od miesiąca poruszają się w nieco szerszej konsolidacji będącej formą korekty po wcześniejszych spadkach. Zakończenie tej tendencji i wybicie z obecnego układu dołem mogłoby więc otworzyć drzwi do dalszej wyprzedaży, dla której realnymi zasięgami wydają się okolice kolejnych poziomów wsparcia znajdujących się odpowiednio w okolicy 44 900 USD i dalej nawet 40 700 USD. 

Potencjalnych spadków oczekiwać moglibyśmy w najbliższym czasie także na notowaniach ethereum, którego kurs powrócił do technicznego wsparcia w wysokości 3650 dolarów. Mimo, że w okolicy tego poziomu pojawiła się niewielka reakcja popytowa, to trwające od kilku dni wzrosty są nad wyraz spokojne, w efekcie czego przypominają one jedynie formę korekty, po zakończeniu której kurs ETH może powrócić na ścieżkę spadków. Zejście poniżej 3650 dolarów, mogłoby z kolei otworzyć drzwi do dalszej wyprzedaży, dla której realnymi zasięgami wydają się okolice 3160 dolarów. 

Jak co środę, zapraszamy na kolejny przegląd rynku kryptowalut, gdzie oprócz BTC przyglądamy się także obecnej sytuacji na notowaniach takich kryptowalut jak ETH, LTC, SC, 1INCH, CHZ, GRT, RSR, REEF, BNB oraz ADA:

Partnerem cyklu cotygodniowych analiz rynku kryptowalut jest Polski Instytut Kryptowalut, kantor umożliwiający wymianę ponad 460 kryptowalut w zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Interior capital
 

Z Polskim Instytutem Kryptowalut wymieniasz zawsze po aktualnym kursie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wymiana Ethereum, Bitcoina, Binance Coina, Solany, czy Tetheru.

Dodatkowo z Polskim Instytutem Kryptowalut masz pełną transparentność transakcji – zarówno od strony braku ukrytych kosztów, jak i od strony bezpieczeństwa przy wymianie Face to Face.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułAkcje Answear rosną po wynikach. Przychody w 2021 w górę o 66% r/r
Następny artykułDariusz Dargo zaprasza na Live Trading w środę o 15:15!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here