Naga MarketsBitcoinW Comparic24.tv własnie ukazał się kolejny odcinek przeglądu rynku kryptowalut. To seria współtworzona wspólnie z Geco.one, platformą typu margin trading do handlu kryptowalutami z dźwignią 1: 100 i natychmiastową realizacją zleceń dla wszystkich aktywów. W ramach tego projektu przyglądamy się obecnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych kryptowalut takich jak m.in. Bitcoin i Ethereum. W ostatnim odcinku przyglądaliśmy się również BCH, LTC, XRP, BNB, DOT oraz TRX.

Na rynku polała się krew

Ostatnie dni przyniosły prawdziwą wyprzedaż na rynku kryptowalut. Notowania zdecydowanej większości wirtualnych aktywów spadły o kilkadziesiąt procent. Deprecjacja ta sprawiał, że cena Bitcoina osunęła się o ponad 50 procent docierając w okolice 30 tysięcy dolarów, co było najniższym poziomem od stycznia br.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że cena najstarszej z walut wirtualnych spadła na przestrzeni ostatnich dni do technicznego wsparcia w wysokości 30 tysięcy dolarów. Mimo, że w okolicy tego poziomu pojawiła się reakcja popytowa, to późniejsze wzrosty nie trwały zbyt długo i od kilku dni znów obserwujemy spadki. Nie można więc wykluczyć, że w najbliższym czasie kurs BTC ponownie osunie się do 30 tysięcy dolarów. 

Gdyby jednak i to wsparcie zostało pokonane, wówczas należałoby się przygotować nawet na możliwość spadku poniżej 20 tysięcy dolarów za BTC.

Więcej komentarzy nt. opisanych wyżej kryptowalut oraz analizę kilku kolejnych znajdziesz w przeglądu rynku z Geco One w telewizji Comparic Rynki.

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś abym w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs bitcoin | cdr akcje | lotos giełda | notowania dax | echo investment kurs | bitcoin prognoza | cena ropy brent | biomed lublin kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs franka może spadać. Euro i funt nadal silnie według raportu CFTC
Następny artykułNajwiększy bank w Europie nie wejdzie w kryptowaluty. Bitcoin (BTC) nie przekonuje HSBC
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here