Naga Markets

Ethereum i bitcoin nadal w dół! Obawa o konflikt na Ukrainie trzęsie rynkamiWeekendowe wzrosty na rynku kryptowalut coraz bardziej przypominają jedynie chwilowe odbicie po wcześniejszych spadkach. Jeżeli potwierdzi się, że były one jedynie korektą, kursy kryptowalut mogłyby w najbliższym czasie powrócić w rejon ubiegłotygodniowych minimów, bądź osunąć się jeszcze niżej.

Wiele wskazuje więc na to, że to jeszcze nie koniec bessy na rynku krytpowalut. To też sprawia, że wciąż aktualny wydaje się pogląd zakładający spadek BTC w kierunku 24 tysięcy dolarów, bądź dalej nawet poniżej 20 tys. USD.Podobne tendencje widoczne mogą być także na notowaniach zdecydowanej większości kryptowalut. Cechą charakterystyczną tego rynku jest bowiem jego legendarna korelacja.

Zaprasza na nowy cykl cotygodniowych przeglądów rynku kryptowalut, którego partnerem jest giełda KuCoin. Od dziś spotykać będziemy się w każdy poniedziałek punktualnie o godz. 15:00. Transmisje śledzić można oczywście na antenie Comparic24.tv, bądź na kanale Blockchain Space:

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś aby Arek w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda amrest | notowania euro | eurocash akcje notowania | wykres cen bitcoina | biomed lub akcje | eur usd | azoty akcje prognozy | cdprojekt akcje notowania |

AVA TradeŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułAiton Caldwell notuje w I kw. 2022 r. przychody 2,168 mln zł i spadek o 4,86% k/k
Następny artykułPlatforma ubezpieczeniowa DeFi wypłaci 12 mln dol. posiadaczom UST
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here