TMS


TMS Brokers, Comparic, TMSJak czytamy w najnowszej nocie prasowej, Dom Maklerski TMS Brokers został sponsorem transmisji z rozgrywek ligii Europy UEFA w nc+. Już od najbliższego czwartku aż do finału 16 maja przed i po każdym meczu, kibice będą mogli zobaczyć nowe bilboardy sponsorskie brokera.


TMS będzie wspierał piłkarskie emocje na najwyższym poziomie przez całą fazę pucharową Ligi Europy, która startuje już w czwartek 15 lutego. Bilboardy sponsorskie pojawią się przed i po każdym meczu. (…) W fazie pucharowej kibice zobaczą zmagania m.in. Arsenalu Londyn, Napoli,, Atlético Madryt i Borussi Dortmund – informuje nota prasowa brokera.

Ogłoszenie informacji o sponsoringu zbiegło się w czasie z rozszerzeniem oferty przez brokera. TMS wprowadził bowiem do swojej oferty kontrakt CFD oparty o notowania kontraktu terminowego na Bitcoin. Broker przygotował maksymalną ekspozycję aż do 10 kontraktów z możliwością utrzymywania otwartych pozycji nawet przez 365 dni oraz zajmowania pozycji long i short.

Sprawdź najnowsze promocje TMS Brokers>>>

Finał Ligi Europy 2017/2018 odbędzie się na francuskim stadionie Parc OL w Décines-Charpieu. Zwycięzca zostanie zakwalifikowany do Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie i zagra mecz o Superpuchar Europy. Kto to będzie? Dowiemy się już 16 maja. Do tego czasu, transmisje z rozgrywek będzie wspierał TMS Brokers.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut #WEEKLY, 12 luty
Następny artykułJay-Z i jego firma inwestuje w platformę kryptowalutową
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here