Naga MarketsTMS Brokers, Comparic, TMSJak czytamy w najnowszej nocie prasowej, Dom Maklerski TMS Brokers został sponsorem transmisji z rozgrywek ligii Europy UEFA w nc+. Już od najbliższego czwartku aż do finału 16 maja przed i po każdym meczu, kibice będą mogli zobaczyć nowe bilboardy sponsorskie brokera.


TMS będzie wspierał piłkarskie emocje na najwyższym poziomie przez całą fazę pucharową Ligi Europy, która startuje już w czwartek 15 lutego. Bilboardy sponsorskie pojawią się przed i po każdym meczu. (…) W fazie pucharowej kibice zobaczą zmagania m.in. Arsenalu Londyn, Napoli,, Atlético Madryt i Borussi Dortmund – informuje nota prasowa brokera.

Ogłoszenie informacji o sponsoringu zbiegło się w czasie z rozszerzeniem oferty przez brokera. TMS wprowadził bowiem do swojej oferty kontrakt CFD oparty o notowania kontraktu terminowego na Bitcoin. Broker przygotował maksymalną ekspozycję aż do 10 kontraktów z możliwością utrzymywania otwartych pozycji nawet przez 365 dni oraz zajmowania pozycji long i short.

Sprawdź najnowsze promocje TMS Brokers>>>

Finał Ligi Europy 2017/2018 odbędzie się na francuskim stadionie Parc OL w Décines-Charpieu. Zwycięzca zostanie zakwalifikowany do Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie i zagra mecz o Superpuchar Europy. Kto to będzie? Dowiemy się już 16 maja. Do tego czasu, transmisje z rozgrywek będzie wspierał TMS Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here