Naga MarketsRekomendacje inwestycyjne to usługa, która sprawia, że trading staje się mniej skomplikowany. W zasięgu ręki zawsze masz radę eksperta, który śledzi rynek. Mobilna aplikacja inwestycyjna TMS Brokers właśnie wzbogaciła się o pomysły inwestycyjne praktyków rynkowych zawierające: nazwę instrumentu, kierunek, cenę wejścia oraz zlecenie obronne Stop Loss. Tylko teraz każdy inwestor może przetestować rekomendacje przez 14 dni od momentu aktywowania ich w menu. Sprawdź sam i inspiruj się transakcjami nagradzanych analityków i maklerów!

TMS Brokers wprowadza rekomendacje inwestycyjne do aplikacji mobilnej

Rekomendacje ekspertów TMS Brokers są wydawane od wielu lat. Do tej pory otrzymywały je wyłącznie osoby posiadające rachunek maklerski i nie były one dostępne w nowej aplikacji mobilnej firmy, która jest na rynku od roku. Teraz dowiesz się o transakcjach licencjonowanego maklera Tomasza Nowaka czy Kierownika Departamentu Analiz Bartosza Sawickiego znacznie szybciej dzięki powiadomieniom w aplikacji.

Rekomendacje czterech ekspertów, którzy na co dzień zajmują się rynkiem, to mieszanka różnych strategii inwestycyjnych opartych o m.in. analizę techniczną i fundamentalną. Znajdziesz wśród nich transakcje krótkoterminowe w stylu daytrading, jak również pozycje w średnim horyzoncie czasowym wywodzące się ze stylu carry trade.

 

Nie musisz już więc czekać przez cały tydzień na webinar, by usłyszeć o okazjach inwestycyjnych tygodnia. Będziesz je mieć gdy tylko eksperci zauważą, że układ sił lub wydarzeń na rynku sprzyja  wydaniu sygnału do inwestycji. Wówczas w aplikacji mobilnej pojawi się powiadomienie typu notyfikacji push, które wyświetli się na ekranie Twojego telefonu. Będziesz mógł na bieżąco otrzymywać informacje o transakcjach.

TMS przygotował promocję – 14 dni dostępu do rekomendacji za darmo, bez konieczności zakładania rachunku maklerskiego. Wystarczy konto demo, założone przez stronę www lub bezpośrednio w aplikacji.

Sygnały od nagradzanych ekspertów

Pomysły transakcyjne w formie rekomendacji to ukłon w kierunku inwestorów. Mogą być przez nich kopiowane na ich rachunkach maklerskich jeden do jednego albo stanowić inspirację lub potwierdzenie własnych analiz. Pamiętajmy, że są one wydawane przez osoby, które na rynku finansowym są już od kilku lub kilkunastu lat i posiadają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o inwestycje na rynku OTC/kontraktów CFD. Zespół osób wydających rekomendacje wielokrotnie był nagradzany przez firmy branżowe. Do najbardziej aktualnych wyróżnień należy zaliczyć pierwsze miejsce w 2019 roku w rankingu prognoz pary walutowej EUR/PLN organizowanego przez światową agencję Bloomberg, czy wygraną w konkursie analitycznym Gazety Giełdy Parkiet na najlepszy portfel: waluty, akcje, surowce. Bartosz Sawicki był również nagrodzony przez Puls Biznesu w rankingu na najlepszego analityka surowcowego oraz otrzymał tytuł Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs.

TESTUJ REKOMENDACJE TMS BROKERS ZA DARMO

Wszystkie rekomendacje możemy na bieżąco sprawdzać również w serwisie TMS NonStop. Został tam przygotowany dedykowany plik, który podsumowuje typy transakcyjne każdego z poszczególnych ekspertów zespołu. Jesteśmy w stanie ocenić, który specjalista myli się najrzadziej i czerpać inspiracje wyłącznie z jego pomysłów inwestycyjnych.

Narzędzia dla inwestorów w zasięgu ręki

Rekomendacje inwestycyjne to kolejna wartość dodana w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers, która właśnie świętuje swoją rocznicę na rynku. Nowość uzupełnia szeroki wachlarz opcji, takich jak kalendarz makroekonomiczny i rozbudowany serwis analityczny TMS NonStop. Wszystko po to, żeby łatwiej podejmować trafne decyzje. Możliwości jest wiele, bo aplikacja daje dostęp do globalnych rynków z funkcjami umożliwiającymi handel oraz sprawdzenie sentymentu rynkowego – tego, co kupują i sprzedają inni klienci domu maklerskiego oraz, na którym rynku panuje największa zmienność.

Co więcej, klienci TMS mają możliwość oglądania szkoleń online na żywo lub w postaci nagrań video bezpośrednio w aplikacji. Mowa tu o „Rynkowym espresso”, czyli codziennej pigułce wiadomości i analiz finansowych przygotowanych specjalnie dla tych, którzy mają rachunek u brokera.

Możliwości aplikacji

Wszystkie te opcje można wypróbować na koncie demo – tzw. symulatorze tradingu, który pozwala sprawdzić wszystkie te narzędzia w praktyce. TMS Brokers w aplikacji daje klientom to, czego chcą  – pozwala trenować zręczność w tradingu. Nauka na wirtualnych pieniądzach to bardzo przydatna opcja, bo – o ile sama analiza wykresu złota, eurodolara czy niemieckiego indeksu DAX to kwestia wprawy – to otwarcie pozycji na realnym rynku może być trudniejsze. Rozpoczęcie przygody z tradingiem z wykorzystaniem konta demo pozwala także poczuć emocje, jakie towarzyszą inwestycjom – radość z zysków i doświadczenie strat. Rachunek demo stanowi doskonałą okazję do wejścia do świata rynków finansowych bez ryzyka, a rozpoczęcie prawdziwych inwestycji jest możliwe już od niewielkich kwot dzięki zastosowaniu dźwigni finansowej.

Dołącz do promocji – testuj aplikację TMS Brokers i rekomendacje od nagradzanych ekspertów przez 14 dni. Aby to zrobić wejdź na www, podaj poprawne dane, a otrzymasz SMS z linkiem do aplikacji.

Korzystając z rekomendacji pamiętaj, że ich skuteczność nie może być stuprocentowa. Każdy z ekspertów jest tylko człowiekiem i mimo dopełnienia wszelkich staranności i dokonania szczegółowej analizy techniczno–fundamentalnej, mogą zdarzyć się nietrafione transakcje. To od tradera zależy jak będzie traktować daną rekomendację. Ostateczna decyzja inwestycyjna spoczywa na barkach inwestora, który również powinien być blisko rynku i podejmować decyzje świadomie zarządzając swoim kapitałem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here