Naga MarketsNa zbliżające się lato analitycy domu maklerskiego TMS Brokers przygotowali darmowy ebook w którym prezentują 5 nowych, gorących okazji inwestycyjnych.


W opracowaniu przedstawiają oni konkretne pomysły dotyczące różnorodnych rynków, dlatego, jeśli zastanawiasz się w co inwestować latem, ten e-book jest dla Ciebie!

Z ebooka dowiesz się:

  • jakie okazje inwestycyjne warto wykorzystać w te wakacje
  • jak rozpocząć inwestycje
  • jak wybrać odpowiednią platformę inwestycyjną
  • poznasz praktyczne porady maklerów

Sprawdź gorące propozycje analityków TMS Brokers na lato! Nie czekaj, pobierz darmowy e-book.

CHCĘ POBRAĆ EBOOKA

TMS Brokers to jeden z najstarszych, działający od 2004 roku domów maklerskich oferujących obrót instrumentami opartymi o wycenę par walutowych, indeksów, surowców, metali szlachetnych a także akcji. TMS Brokers podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego a także uczestniczy w systemie rekompensat prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.AConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSA: Liczba jobless claims rośnie o 11 tysięcy
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 17.05.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here