Naga MarketsDom Maklerski TMS Brokers S.A. poszerza współpracę z MetaQuotes, wiodącym dostawcą oprogramowania dla inwestorów. Broker wprowadza nowoczesną platformę MetaTrader5 – dzięki tej zmianie klienci TMS będą mieli możliwość dokonywania transakcji za pośrednictwem najnowszej wersji sprawdzonego i uznanego narzędzia.


Inwestorzy na całym świecie doceniają platformę MetaTrader za szeroki wachlarz narzędzi analitycznych. Wśród ponad 50-ciu parametrów znajdują się tam m.in. chmura Ichimokou, wstęga Boilingera, czy oscylatory MACD i RSI. Najnowsza wersja – MT5 oferuje dodatkowo możliwości tradingu algorytmicznego

Decyzja o wprowadzeniu platform MT5 to naturalny krok w rozwoju naszej firmy. Nieustannie poszukujemy bowiem nowych rozwiązań, dzięki którym będziemy odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Szersza współpraca z MetaQuotes Software to gwarancja najnowocześniejszych technologii, które będziemy mogli im udostępniać – mówi Marcin Niewiadomski, Prezes Zarządu Domu Maklerskiego TMS Brokers S. A.

MT5 umożliwia trading na największych światowych rynkach i różnorodnych instrumentach – walutach, surowcach i indeksach z jednego rachunku maklerskiego. Funkcje zarządzania historią bazy danych i eksportu oraz importu danych historycznych, sprawiają, że korzystanie z platformy jest intuicyjne i wygodne. Dodatkowo, śledzenie kilku instrumentów jednocześnie sprawia, że ocena sytuacji na rynku może być szybsza a podejmowane decyzje inwestycyjne bardziej precyzyjne.

ZAŁÓŻ RACHUNEK I SKORZYSTAJ Z MT5 W TMS BROKERS

TMS Brokers od początku działalności przykłada dużą wagę do rozwoju technologii, aby zapewnić klientom dostęp do najbardziej niezawodnych narzędzi. Do końca roku Klienci będą mogli testować wersje demo platformy, natomiast już w styczniu pojawi się również opcja otwarcia na niej rachunku rzeczywistego.

Na wszelkie pytania klientów, związane z wprowadzeniem nowej wersji platformy chętnie odpowie Departament Obsługi Klienta (tel. +48 22 27 66 282, mail: dok@tms.pl).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here