Naga Markets


Na początku października 2017 roku, Dom Maklerski TMS Brokers uzupełnił swoją ofertę o ochronę przed ujemnym saldem oraz nowy rodzaj rachunku TMS Connect . Jednocześnie przedsiębiorstwo oddało w ręce swoich klientów narzędzie pozwalające w czasie rzeczywistym kontrolować spready w przypadku kilkudziesięciu instrumentów – par walutowych, indeksów i towarów – stając się pierwszym i jednym w Polsce brokerem, który udostępnia takie informacje.


Spread minuta po minucie dla dnia, tygodnia i miesiąca

Wykres w czasie rzeczywistym dla najpopularniejszych instrumentów pozwala na bieżąco kontrolować maksymalny, minimalny i średni spread w wybranym okresie – dla pojedynczej sesji, bieżącego i minionego tygodnia oraz poprzedniego miesiąca. W górnej części wykresu wyświetlany jest również aktualny spread, będący różnicą pomiędzy cenami bid oraz ask. Całość prezentuje się następująco:

Spready dla EURUSD w bieżącym tygodniu na rachunkach TMS Connect

Skorzystaj z możliwości kontrolowania spreadów. Sprawdź narzędzie TMS Brokers:

SPRAWDŹ SPREADY W CZASIE RZECZYWISTYM

Narzędzie umożliwia również kontrolowanie spreadów w przypadku najpopularniejszych indeksów giełdowych. Poniżej przykład dla niemieckiego indexu DAX:

Spready dla DAX w bieżącym tygodniu na rachunkach TMS Connect

W górnym prawym rogu wykresów znajdują się przyciski: maksimum, śr. spread oraz minimum. Zaznaczenie myszką wybranych z nich pozwoli wyświetlić inwestorowi wszystkie informacje na raz lub tylko wybrane.

Dzięki temu trader może uzyskać na przykład informację, że w zeszłym miesiącu dla notowań EUR/PLN maksymalny spread w dniu 30 października (poniedziałek), o godzinie 00:15 wynosił 0,01:

Porównanie maksymalnych, średnich i minimalnych spreadów na EUR/PLN w październiku 2017 na rachunkach TMS Connect

„Spread na platformie TMS Connect odzwierciedla panujące warunki rynkowe. Jest on na ogół wąski, jednak są momenty kiedy może ulec rozszerzeniu. Dzieje się tak z reguły gdy na rynku panuje bardzo wysoka zmienność – mowa tu o publikacji danych makroekonomicznych. Do rozszerzenia spread-u dochodzi również na skutek małej płynności na rynku – godziny nocne. Spread jest najwęższy podczas trwania sesji giełdowej w Europie oraz Stanach Zjednoczonych” – czytamy na stronie spreadu historycznego TMS Brokers.

Poznaj najważniejsze zalety rachunku TMS Connect     

TMS Connect oferuje obniżone prowizje, zaczynające się już od 0,002%. Prowizje na największych indeksach zostały obniżone o 50% w porównaniu ze standardową ofertą TMS Connect. Przykładowo koszt otwarcia pozycji na indeksie DAX wyniesie tylko 0,002%. Spadły też prowizje na instrumentach walutowych – aż o 25% do 0,003%. Poza bardzo atrakcyjnymi prowizjami oferta TMS Connect Premium wyróżnia się brakiem ograniczeń w odległości stawianych zleceń Take Profit oraz Stop Loss. Kwotowania odbywają się w technologii STP, a transakcje realizowane są w trybie Market, dzięki czemu nie występują rekwotowania.

załóż rachunek TMS Connect

Dlaczego warto skorzystać z najnowszej oferty TMS Brokers? Rachunki Connect gwarantują bowiem klientom jedną z najszybszych egzekucji rynkowych – w trybie market, kwotowania w modelu STP, bezpieczeństwo środków, zabezpieczenie przed ujemnym saldem do 20.000 euro oraz konkurencyjne warunki handlowe. Wszystko w oparciu o licencję Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Zmiany ofertowe i decyzję dotyczącą pokazania historycznych spreadów  dla portalu Comparic.pl komentował również prezes zarządu domu maklerskiego TMS Brokers, Marcin Niewiadomski. Zapis rozmowy dostępny jest pod linkiem.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here