Naga MarketsTMS Brokers rozszerza swoją ofertę CFD na akcje. Od teraz inwestorzy będą mogli rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem nawet z niewielkim kapitałem początkowym. To odpowiedź na panujący trend – rosnące zainteresowanie instrumentami z wielu rynków w krótkim czasie. Klientów czekają niższe niż dotychczas stawki przy jednoczesnym zniesieniu prowizji minimalnej.

  • TMS Brokers zmienia warunki handlu akcjami: udostępnia ponad 1300 instrumentów i znosi wartość prowizji minimalnej
  • Prowizja za CFD na polskie akcje wynosi 0,25%, w przypadku rynków zagranicznych natomiast 0,06%
  • Handluj walorami z polskiej GPW, ale także największymi spółkami z Niemiec, Hiszpanii, UK, Holandii, USA oraz ETF-ami
  • Już teraz uzyskaj więcej informacji. Sprawdź ofertę TMS Brokers

Ponad 1300 kontraktów na akcje zagraniczne

TMS Brokers poszerza swoją ofertę o ponad 1300 kontraktów na akcje zagraniczne z m.in. Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Holandii, czy USA, w tym spółki takie jak Volkswagen, Shell, czy Tesla.– Z naszych obserwacji wynika, że coraz więcej inwestorów interesuje się akcjami zagranicznymi i polskimi. Przywiązują oni przy tym bardzo dużą wagę do cech, które posiadają kontrakty CFD, a które nie są dostępne przy zakupie realnych papierów wartościowych. Nasza propozycja będzie odpowiadać na potrzeby szerokiej grupy klientów – zapewni zarówno rozszerzenie ilości CFD, jak i bardzo korzystną ofertę na prawdziwe akcje.

Dzięki CFD inwestorzy wykorzystują szanse, jakie dają im: dźwignia, zdecydowanie mniejsze wymagania kapitałowe do zakupu kontraktów na akcje oraz możliwość zarabiania na giełdowych spadkach, w trakcie których mogą „shortować” – podkreśla Marcin Niewiadomski, Prezes Zarządu TMS Brokers.

HANDLUJ AKCJAMI W TMS BROKERS

Niższe stawki, zerowa prowizja minimalna

Co więcej, TMS Brokers obniża dotychczasowe stawki. W przypadku akcji polskich wynoszą one zaledwie 0,25% (uprzednio 0,29%), a zagranicznych jeszcze mniej, bo tylko 0,06% (uprzednio 0,08%). Nie ma także wymogu uiszczenia tzw. prowizji minimalnej, czyli opłaty za każdą transakcję. Za zaoszczędzone środki użytkownicy mogą otworzyć nowe pozycje i dodatkowo zdywersyfikować swój portfel.

Inwestuj z poziomu telefonu

Inwestowanie można rozpocząć natychmiast, instalując aplikację mobilną TMS Brokers. Zapewnia użytkownikom wygodny dostęp do tysięcy instrumentów, usystematyzowanych w przejrzystych kategoriach. Dostarcza także najświeższe informacje z rynku finansowego, dzięki czemu umożliwia szybkie reagowanie na ważne wydarzenia, a tym samym skuteczne inwestycje krótkoterminowe.

SKORZYSTAJ Z OFERTU HANDLU NA AKCJACH W TMS BROKERS

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here