Naga MarketsDom Maklerski TMS Brokers S.A. uznany został za instytucję finansową, która w ostatnich miesiącach najtrafniej przewidywała kursy głównych par walutowych. Polski broker zajął pierwsze miejsce w trzymiesięcznym rankingu prognoz prestiżowego brytyjskiego tygodnika „FX Week”.

W opracowywanych przez redakcję zestawieniach uczestniczą instytucje finansowe z całego świata, m.in. HSBC, Morgan Stanley, BNP Paribas, czy Credit Agricole.„Przez ostatnie tygodnie nasze prognozy utrzymywały się na podium rankingu, więc nie jesteśmy zaskoczeni tym wynikiem. Zajęcie pierwszego miejsca to doskonałe potwierdzenie wysokiej jakości naszych prognoz. Autorskie analizy i trafne przewidywania walutowe to cenny drogowskaz dla inwestorów, którzy chcą efektywnie pomnożyć swój kapitał korzystając z naszych usług” powiedział Marcin Niewiadomski, Prezes TMS Brokers.

Czołówka rankingu „FX Week”

Miejsce Instytucja
 1 TMS Brokers
 2 TD Securities
 3 SEB
 4 CIBC
 5 Saxo Bank
 6 Scotiabank
 7 National Australia Bank
 8 Royal Bank of Scotland
 9 BBVA
 10 Bank of America Merrill Lynch
 11 HSBC
 12 Lloyds Bank
 13 Nomura
 14 BNP Paribas
 15 USB

Źródło: FX Week, 22 września 2014 r.

TMS Brokers jest jedyną instytucją finansową z Europy Środkowo-Wschodniej, której prognozy uwzględniane są w rankingu prestiżowego tygodnika „FX Week”.

To nie jedyne wyróżnienie w ostatnim czasie. TMS Brokers wygrał sierpniowe zestawienie prognoz „Gazety Giełdy Parkiet”. Marek Wołos wraz z Wojciechem Smoleńskim uzyskali 100% trafności podejmowanych decyzji osiągając wzrost wartości portfela o 10,12%.

Dodatkowe informacje:

invest

„FX Week” to prestiżowy, londyński tygodnik branżowy, w całości poświęcony tematyce rynkowej i nowym trendom na rynku walutowym. „FX Week” jest wydawany od 1990 r. Jego czytelnicy to inwestorzy indywidualni i specjaliści pracujący dla globalnych instytucji finansowych. „FX Week” dociera także do międzynarodowych korporacji i firm oraz dostawców nowoczesnych technologii dla banków i instytucji finansowych.

Zestawienie prognoz „Gazety Giełdy Parkiet” to rozpoczęta w sierpniu 2013 r. inicjatyw, w której redakcja prosi rynkowych ekspertów o prognozy dla rynku walut, surowców i indeksów giełdowych. Co miesiąc, ich szacunki poddawane są weryfikacji, a osiągnięte wyniki są sumowane i przedstawiane w formie pisemnej i graficznej. W zabawie udział biorą przedstawiciele największych domów maklerskich w Polsce.

Dom Maklerski TMS Brokers S.A. jest pierwszym licencjonowanym podmiotem na rynku walutowym w Polsce. Oferta TMS Brokers obejmuje wyspecjalizowane, a zarazem kompleksowe usługi, skierowane do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Inwestorom udostępniona jest szeroka gama instrumentów finansowych, opieka maklerska, analizy i rekomendacje, a także profesjonalne usługi doradztwa, umożliwiające zabezpieczenie się przed ryzykiem kursowym.

Źródło: Informacja TMS Brokers S.A.


guide_bookWszystkim, którzy chcą skorzystać z okazji i spróbować swoich sił w CFD polecamy otworzyć rachunek DEMO u brokera TMS. Jeżeli skorzystacie z oferty brokera TMS dostaniecie również darmowy eBook przewodnik po kontraktach CFD – Największe światowe spółki giełdowe. Analitycy TMS poruszają w nim tematykę kontraktów CFD i jaka jest zasada ich działania. Podręcznik zawiera informacje dotyczącą podobieństw i różnic pomiędzy kontraktami CFD i akcjami. Ebook można otrzymać tutaj.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here