Naga MarketsLogo TMS BrokersDom Maklerski TMS Brokers poinformował, że na początku kwietnia dokonał aktualizacji aplikacji na urządzenia mobilne: „TMS Brokers Smart Trading App” zarówno dla smartfonów z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. W najnowszej wersji przeprojektowano usługę Sentymentu Inwestorów oraz polepszono nawigację w ramach prac projektowych nad nowym wyglądem interfejsu.


Wersja 1.3.17 aplikacji TMS Brokers Smart Trading App

„Dostępna jest już aktualizacja naszej aplikacji mobilnej. Najważniejszą zmianą jest przeprojektowanie Sentymentu Inwestorów z dodaniem ulepszonej nawigacji, nowego Dashboardu i nową funkcją “Najaktywniejsze rynki”. Jest to dokończenie prac projektowych nad nowym wyglądem menu w aplikacji” – poinformował broker w mailu przesłanym do klientów.

Najnowszą wersję aplikacji dla systemu iOS można pobrać z iTunes, dla systemu Android natomiast z Google Play. Lista zmian w ramach aplikacji znajduje się poniżej:

  • najważniejszą zmianą jest nowy Sentyment Inwestorów z dodaniem ulepszonej nawigacji, Dashboardu i nową funkcją “Najaktywniejsze rynki”.
  • od teraz w ustawieniach znajdziesz funkcję automatycznego logowania się.
  • naprawiono również błędy i małe niedogodności,
  • dodatkowo, wprowadzoną kolejną metodę płatności. Teraz możesz zasilć rachunkek korzystając z szybkich płatności ze wszystkich najważniejszych polskich banków


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here