Naga MarketsWczorajsze Mikołajki dały nam przedsmak Bożego Narodzenia. W taki dzień myślimy o nadchodzących magicznych chwilach w rodzinnym gronie. Klienci Domu Maklerskiego TMS Brokers, mając na uwadze osoby, którym święta nie kojarzą się ze spokojem i radością, całym sercem zaangażowali się w pomoc potrzebującym.

Dzięki aktywności traderów, w ciągu zaledwie tygodnia od startu akcji „Klienci TMS dla Szlachetnej Paczki” zebrano już 402 loty. Tym samym do założonego wolumenu brakuje jedynie 98 lotów. Akcja „Klienci TMS dla Szlachetnej Paczki” wystartowała 29 listopada. Jej główny cel to zachęcenie jak największej liczby osób do współpracy przed świętami Bożego Narodzenia i wsparcie Stowarzyszenia Wiosna, organizatora Szlachetnej Paczki.

Jeśli wszyscy uczestnicy dokonają łącznie transakcji na 500 lotów, broker przekaże na rzecz Stowarzyszenia 10 000 PLN. TMS automatycznie zlicza loty ze zgłoszonych rachunków i dodaje je do wspólnej puli. Udział w akcji nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla uczestników. Tak duże zaangażowanie klientów TMS sprawia, że piękne święta dla rodzin pozostających pod opieką Szlachetnej Paczki są coraz bardziej realne.

Więcej informacji i rejestracja na stronie https://www.tms.pl/szlachetna-paczkatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here